Tajemna historia świadomości
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62476-27-5
Autor: Meg Blackburn Losey
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

Tajemna historia świadomości

   Czy starożytni wiedzieli o czymś, czego my nie wiemy? Dlaczego nasza świadomość nie zawsze jest wysoka? Dlaczego na przestrzeni ludzkich dziejów niektóre cywilizacje miały doskonałe technologie i wgląd w nieskończoność istnienia? Skąd ci ludzie wiedzieli, jak stworzyć technologię pozwalającą rozprowadzać energię, skąd znali procesy atomowe i skąd wiedzieli, jak korzystać z rezonansu, by wprowadzić zmiany w tkaninie istnienia? Skąd starożytni znali alchemię? Skąd wiedzieli, jak stworzyć monoatomiczne złoto w sproszkowanej  postaci, tak by można je było spożywać, tym samym wprowadzając materiał przewodzący w ciało fizyczne i zwiększając świadomość? Dlaczego wiedza dotycząca tego rytuału oraz inne sekrety była zarezerwowana dla faraonów, kapłanów, królów i mędrców? Co ukrywano przed resztą ludzi? Dokładnie tę samą wiedzę, którą przekazywano wybranym uczniom w szkołach mistycznych: dostęp do wyższej świadomości prowadzi do zmienionej i nieskończonej rzeczywistości.
   W pierwszej części tej książki przyjrzymy się dowodom, które pochodzą ze starożytnych czasów, od starożytnych ludów. Starożytni pozostawili wszystkie klucze, które są niezbędne do odkrycia, kim tak naprawdę jesteśmy i do czego jesteśmy zdolni. Gdy zrozumiemy idee pozostawione przez starożytnych, nauczymy się stosować je w teraźniejszości.

 • Czy ludzie zrozumieją, że możliwości życia są o wiele większe, niż sobie do tej pory wyobrażali? 
 • Czy istnieje jakiś impuls, określony czas lub jakaś zmiana w ich wnętrzu, która włącza świadomość? 
 • Czy to zdarzenie jednostkowe, czy wydarza się na całej planecie? 
 • Czy świadomość rzeczywiście wzrasta, czy po prostu się z nią łączymy?
 • Czy świadomość ma jakikolwiek związek z procesami twórczymi? 
 • Czy to my tworzymy naszą rzeczywistość, czy żyjemy w rzeczywistości, która jest już stworzona? 
 • Czy jako jednostki lub grupy mamy moc pozwalającą zmienić naszą rzeczywistość?
 • Czy nadejdzie czas wzrostu świadomości? Jeśli tak, to czy wpłynie to na poziom fizyczny? 
 • Czy w odpowiedzi na zmianę zmienią się nasze mózgi? 
 • Czy nasze DNA zawiera jakieś kody lub instrukcje, które w określonych warunkach reagują i uaktywniają się? Czy inteligencja powoduje wzrost świadomości? 
 • Czy świadomość dodaje nam inteligencji? 
 • Czy istnieją znaki nieuchronnie zbliżającej się ekspansji świadomości i jeśli tak, to jak mamy je rozpoznać? 


   Naturalnie poszukujemy źródła połączenia z boskością, a jednocześnie, w warunkach dzisiejszego świata, wielu z nas czuje pustkę, niespełnienie, zagubienie. Mamy dostęp do tak wielu informacji, że nie jesteśmy nawet pewni w co wierzymy. Chwytamy się tego, co sprawdzone, oddajemy się religii w nadziei, że da nam ona spełnienie lub próbujemy każdej ezoterycznej praktyki, z którą mamy styczność.
    Odczuwamy wewnętrzną potrzebę powrotu do domu, ale nie pamiętamy, gdzie jest nasz dom. Chcemy rozwijać się emocjonalnie, ale tak długo skrywaliśmy emocje, że nie jesteśmy nawet pewni, jak się je odczuwa. Mylimy emocje z postrzeganiem umysłu i poruszamy się w przestrzeni ograniczających myśli. Zapominamy, że jesteśmy zdolni do głębokiego odczuwania emocji. Jesteśmy nieszczęśliwi, nieusatysfakcjonowani i znudzeni, ulegając wrażeniu, że nie istnieje nic poza tym, czego doświadczamy. Czyż to nie smutne? Co by było, gdybyśmy sobie uświadomili, że to wszystko jest proste? To jest możliwe. Możemy odkryć, że jesteśmy tym, czego poszukujemy i że wszystko o co zabiegamy, zabiega także o nas. Co by było, gdybyśmy uświadomili sobie, że jesteśmy w stanie stworzyć upragnioną rzeczywistość, w każdej chwili, w każdym miejscu? Co by było, gdybyśmy nie tylko wiedzieli, że możemy to zrobić, ale rzeczywiście to zrobili? Z mojego doświadczenia wynika, że to wszystko jest proste. Chaos jest prostotą, którą zagmatwano. Starożytni znali te sekrety, a teraz ty także je poznasz. Świadomość zmiany jest bardzo realnym stanem istnienia. Nie jest sztuczką. Nie musimy nic kupować. Już teraz jesteśmy zmianą!
   Świadomość zmiany jest zmysłem, który wykracza poza pięć fizycznych zmysłów, a nawet poza szósty zmysł. Świadomość zmiany przeskakuje w podstawowy budulec jako siódmy zmysł.
   Świadomość zmiany przeskakuje do podstaw konstrukcji wszechświata jako nasz siódmy zmysł. Siódmy zmysł posiada nieskończoną świadomość, nawet gdy nie zdajemy sobie z tego sprawy. Co by było, gdybyśmy zdali sobie z tego sprawę? Czego nam brakuje? Jak możemy otworzyć drzwi do siódmego zmysłu, tak byśmy mogli wykorzystać wszystko, co istnienie ma nam do zaoferowania?
   Z książki Tajemna historia świadomości dowiesz się, jak przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są ściśle ze sobą połączone i jaki związek ma czysta świadomość ze zmianą i tworzeniem rzeczywistości. Zobaczysz także, jak potężnie wpływamy zarówno na siebie, jak i na ogół.

   Tajemna historia świadomości to książka pełna odpowiedzi i możliwości. Sekretem jest to, że nie ma sekretów, jedynie nieskończone możliwości prowadzące do niezmierzonych rezultatów. To książka o tajemnicach świadomości, połączenia ludzkiego aspektu z aspektem boskim, w konkretnym celu, na ziemi. Jako czytelnik, doświadczaj tej książki, otwórz się na możliwość, że być może, nie jesteś tym kim ci się wydaje, że jesteś. Być może, jesteś o wiele większy, niż ci się wydawało. Być może, to, w co wierzysz nie jest prawdziwe. To, co wiesz po prostu jest. To, kim jesteś po prostu jest.
   Czasem wiedza wymaga przypomnienia. Temu służą wskazówki zawarte w tej książce.
   W książce znajdziesz wiele wzorów i symboli. To symbole, których używali moi przewodnicy, ucząc mnie i dostrajając moje pole energetyczne, tak bym mogła nadążyć za ich naukami. Symbole, stworzone za pomocą pierwotnego języka, języka światła, to potężne inicjacje w wiedzę przechowywaną w naszych ciałach w formie czystej świadomości. To klucze otwierające nieskończoną jaźń, które mają ci pomóc w doświadczeniu, otworzyć na możliwości, których wcześniej być może nie rozważałeś. Każdy symbol jest połączony z medytacją, pozwalającą otworzyć się na świadomość rzeczywistości, która wykracza poza codzienną iluzję i wkracza w nieskończoność. Gdy uzyskasz dostęp do wewnętrznej świadomości za pomocą tych symboli, będą się one z tobą komunikowały energetycznie, świadomie i zupełnie poza umysłem. Pozwól sobie chłonąć możliwości zawarte w każdym z tych symboli. Jeśli tylko na to pozwolisz, z czasem to doświadczenie rozwinie się w tobie bez żadnego wysiłku.
    Otwórz serce. Otwórz umysł. Zapomnij o wszystkim, w co wierzysz i rozważ możliwość istnienia jeszcze wspanialszej rzeczywistości. Nie zawiedziesz się!
   Jestem wdzięczna, że mogę ci, jako czytelnikowi, dostarczyć nowych i ekscytujących możliwości, które są w stanie zmienić stare paradygmaty i przekonania w nowe doświadczenie pełni i wspaniałości istnienia. Zetknięcie się z tą wiedzą jest jak podróż statkiem kosmicznym bez pasów bezpieczeństwa. Płyń z nurtem i nie oglądaj się za siebie, gdyż jesteśmy nieskończenie zmienną rzeczywistością. I to wszystko jest naszym dziełem!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Meg Blackburn Losey

 • Tytuł oryginału: 

  The Secret History of Consciousness: Ancient Keys to Our Future Survival

 • Liczba stron: 

  241

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-62476-27-5

 • Tłumacz: 

  Bartłomiej Kotarski

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...