Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63046-03-3
Autor: Vianna Stibal
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: P&G Editors

Wprowadzenie do książki

Theta Healing dla Zaawansowanych

    ThetaHealing dla zaawansowanych jest uzupełnieniem książek: ThetaHealing oraz ThetaHealing: Diseases and Disorders (Choroby i Zaburzenia). W książce ThetaHealing, wyjaśniam krok po kroku procesy, które używane są w metodzie ThetaHealing, czyli czytanie, uzdrowienie, praca z poglądami i uczuciami, dociekanie i praca z genami oraz opisuję pokrótce poziomy bytu i wprowadzam dodatkowe zagadnienia dla początkujących. Książka Theta Healing dla Zaawansowanych zawiera głębszą wiedzę potrzebną do pracy z poglądami, uczuciami i do metody dociekania, oferuje też szerszy opis poziomów bytu i poglądów niezbędnych do dalszego rozwoju duchowego. Nie ma tu dokładnych opisów wszystkich procedur krok po kroku, tak jak ma to miejsce w książce ThetaHealing, choć zrozumienie tych procesów jest niezbędne do wykorzystania wiedzy zawartej w niniejszej książce.
    Metoda ThetaHealing to proces medytacyjny, podczas którego następuje fizyczne, psychologiczne i duchowe uzdrowienie przy wykorzystaniu fal mózgowych ż zakresu Theta. Znajdując się w czystym i boskim stanie Theta jesteśmy w stanie połączyć się ze Stwórcą Wszystkiego Co jest poprzez skoncentrowaną modlitwę.
    Użycie tej techniki wymaga jednak zaistnienia jednego warunku absolutnego: musimy wierzyć w istnienie Stwórcy. Sama nazwa tej istoty nie ma znaczenia - zdaję sobie sprawę, że Stwórca ma wiele imion, a Bóg, Budda, Sziwa, Bogini, Jezus, Jahwe i Allach to wszystko strumienie prowadzące w kierunku siódmego poziomu bytu i energii twórczej Wszystkiego Co Jest. ThetaHealing nie jest powiązana z żadną religią. Jej procesy nie są też zarezerwowane dla osób w danym wieku, danej płci, rasy, koloru skóry, wyznania lub religii. Ktokolwiek posiada czystą wiarę w Boga lub siłę twórczą ma dostęp i może korzystać z gałęzi drzewa uzdrawiania, jakie daje metoda ThetaHealing.
    Stwórca z własnej woli obdarzył nas wiedzą zawartą w książce Theta Healing dla Zaawansowanych. ThetaHealing dla Zaawansowanych obejmuje kompilację informacji, które przekazywane są na kursach DNA dla zaawansowanych, zamieszczone są w Podręczniku dla zaawansowanych DNA 2 oraz stanowią wstęp do kursów na poziomie DNA 3. Chociaż dzielę się tą informacją z czytelnikami, nie odpowiadam jednak za zmiany, jakie spowoduje korzystanie z opisanej tu metody.
   Odpowiedzialność ta spada wyłącznie na ciebie, podejmujesz ją w momencie, w którym zdasz sobie sprawę, że posiadasz moc zmiany własnego życia oraz życia innych.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Vianna Stibal

 • Tytuł oryginału: 

  Advanced ThetaHealing

 • Liczba stron: 

  302

 • Wymiary: 

  157x233

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63046-03-3

 • Tłumacz: 

  Anna Działowska

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...