Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62185-07-8
Autor: Vadim Zeland
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788362185078
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Hartigrama

Wprowadzenie do książki

Transerfing rzeczywistości Tom VIII

   Siódmy tom Transerfingu zatytułowany jest Forum snów. W przeważającej części składa się z wypowiedzi ludzi udzielających się na rosyjsko-języcznym forum transerfingu. Wypowiedzi foru-mowiczów poprzeplatane są zabawnymi historiami Zelanda, które mają formę przypowieści. Ich często zabawni bohaterowie unaoczniają mechanizmy działania niektórych zasad transerfingu. Oprócz tego, wiele komentarzy Zeland przedstawił w postaci dialogów Duszy i Umysłu, które próbują się „dogadać" i dojść wspólnie do jakiegoś porozumienia. A podsumowanie ich dyskusji wygłasza Nadzorca.

  Wydawałoby się, że drukowanie i cytowanie opracowania w dużej części opartego na wypowiedziach z forum i formowanie z tego materiału kolejnego tomu książki ma niewielki sens. Jednak, co ciekawe, na ten krok zdecydowali się rosyjscy wydawcy Transerfingu rzeczywistości, mimo że większość informacji pochodzi z rosyjskojęzycznych stron, do których tamtejszy czytelnik miał swobodny dostęp.


    Książka ta zrodziła się z korespondencji z czytelnikami - tymi, którzy wypróbowali Transerfing na sobie. Wszyscy oni z autentycznym zdziwieniem opowiadają o nieprawdopodobnych zmianach, które zaszły w ich życiu. Zazwyczaj sprawiające przykrość problemy gdzieś znikają; drzwi, które wcześniej wydawały się zamknięte na cztery spusty, otwierają się; otoczenie z niezrozumiałych względów zaczyna odnosić się do transerfera z większą sympatią; rzeczywistość dosłownie na jego oczach zmienia swój wygląd. Okazuje się, że myśli w absolutnie niepojęty sposób oblekają się w rzeczywistość.

   Jeżeli ta książka jest Twoim pierwszym zetknięciem się z Transerfingiem, to w tekście możesz spotkać nieznane pojęcia - ich wytłumaczenie znajduje się w słowniku pojęć. Bardziej szczegółowe wyjaśnienie zasad kierowania rzeczywistością można znaleźć w książkach z serii Transerfing rzeczywistości: Przestrzeń wariantów, Szelest porannych gwiazd, Naprzód w przeszłość, Zarządzanie rzeczywistością i Jabłka spadają ku niebu. Mimo to, że wiele z tego, o czym się dowiesz, wyda Ci się bardzo niecodzienne, pamiętaj: nie ma w tym żadnej fikcji -wszystko jest autentyczne.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Vadim Zeland

 • Tytuł oryginału: 

  Трансерфинг реальности. Вершитель реальности

 • Liczba stron: 

  330

 • Wymiary: 

  140x200

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-62185-07-8

 • Tłumacz: 

  Marcin Pracki

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...