Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7579-735-0
Autor: John E. Upledger
Dostępność: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

  Niewyjaśnione zjawisko podczas operacji zapoczątkowało metodę leczenia, która szybko staje się jedną z głównych terapii naturalnych, dając nadzieję pacjentom na całym świecie. Mowa o terapii cranio-sacralnej. Nazwę tę ukuł John E. Upledger, lekarz osteopata, który zauważył istnienie mało znanego układu w ciele człowieka.

  W książce Twój wewnętrzny lekarz i ty dr Upledger opowiada o własnych doświadczeniach poszukiwania i rozwijania tej łagodnej techniki wzmacniającej układ cranio-sacralny, obejmujący mózg i rdzeń kręgowy. Stosując delikatny dotyk, porównywalny do nacisku małej monety położonej na skórę, terapeuci używają dziś terapii cranio-sacralnej, aby usprawnić funkcjonowanie centralnego układu nerwowego, wyeliminować negatywne skutki stresu, wzmocnić odporność na choroby i poprawić ogólny stan zdrowia pacjenta.

  Rezultaty? O niektórych z nich przeczytacie tutaj – poczynając od przykładu dwukrotnej medalistki olimpijskiej, u której zawroty głowy groziły zakończeniem kariery w skokach do wody, a kończąc na chłopcu, który po prostu chciał chodzić.

  Poznacie także innowacyjną terapię zwaną uwolnieniem somato-emocjonalnym, która ułatwia pozbycie się fizycznych i psychicznych skutków traumy i innych negatywnych doświadczeń emocjonalnych.

  Przyłączcie się do doktora Upledgera w tej fascynującej podróży ku zdrowiu i poznaniu tajemnic ludzkiego ciała.

  Terapia cranio-sacralna (znana również jako terapia czaszkowo-krzyżowa) to wyjątkowo delikatna metoda terapii manualnej stosowana przy dolegliwościach związanych nie tylko z ciałem pacjenta, ale również z jego psychiką. Poprzez pracę z tkankami terapeuta wpływa na funkcjonowanie ośrodkowego układu nerwowego i powiązanych z nim struktur. Terapia cranio-sacralna wspiera i wzmacnia mechanizmy samoleczenia oraz działa relaksująco na układ nerwowy. Może być stosowana niezależnie od wieku i stanu pacjenta.
Anna Garwolińska, Upledger Institute Polska

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  John E. Upledger

 • Liczba stron: 

  200

 • Wymiary: 

  150x230

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7579-735-0

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...