Wąż Nieskończoności
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63965-01-3
Autor: Drunvalo Melchizedek
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

Wąż Nieskończoności

Kosmiczny cykl zakreśla pełen okrąg
Prawdziwa pozytywna przepowiednia Majów zostaje wyjawiona.

Wstęp

   Wąż Nieskończoności stanowi kontynuację mojej poprzedniej publikacji zatytułowanej Świetlisty Wąż. Zawiera wskazówki, których udzielają nam nasi rdzenni przodkowie. Owi przodkowie to wciąż zamieszkujące Ziemię autochtoniczne ludy, które dysponują – według mnie – kluczami do naszej przyszłości.
   W trakcie rozmowy, jaką przeprowadziłem z członkami Rady Starszych Majów Itza w stanie Jukatan, w Meksyku, stało się dla mnie jasne, że zgodnie z ich wierzeniami w ostatnich minutach poprzedzających koniec cyklu, czyli 21 grudnia 2012 roku, Majowie w pełni otworzą się przed światem. Nie będą już dłużej skrywać tajemnic, które poznali wiele tysięcy lat temu, lecz pozwolą światu je poznać. Mają oni bowiem pełną świadomość tego, że Ty jesteś nimi. To, co przydarza się Tobie, spotyka także ich. Majowie wierzą, że ich obowiązkiem wobec świata jest udzielenie wskazówek, dzięki którym ludzkość zacznie odbierać Jedną Rzeczywistość w nowy sposób – sercem. Innymi słowy, pragną oni nam pomóc w opuszczeniu tego starego świata i wkroczeniu do nowego. Według nich jest to w chwili obecnej absolutnie konieczne.
   Ja także będę w pełni otwarcie wyjawiał informacje przekazane mi przez Majów. Chcę pomóc moim krewnym we wzniesieniu się na wyższy poziom świadomości – a wszyscy jesteśmy ze sobą spokrewnieni.
    Jeżeli Biały Wąż gryzący własny ogon – Uroboros – jest idealnie zsynchronizowany z cyklem Ziemi, Słońca i centrum Galaktyki, które także gryzą swoje ogony, to w chwili zakończenia cyklu wszystko stanie się możliwe. Czy ludzkość na to zareaguje i zacznie śnić nowy sen? Cokolwiek nastąpi, będzie to zgodne z Boskim Porządkiem, a wraz z rozwojem wydarzeń wszyscy będziemy świadkami tego, co nasi przodkowie przygotowywali przez wiele tysięcy lat.
    Informacje przekazywane przez rdzenne ludy niosą nadzieję światu, ponieważ Starożytni towarzyszą nam przez cały czas i pragną się z nami podzielić pradawnym sposobem interpretowania naszego codziennego życia, który przewyższa to, co usłyszeliśmy od społeczeństwa, przedstawicieli religii, rządu i od rodziny. Jesteśmy obecnie świadkami gwałtownej przemiany i większość z Was jest w stanie ją poczuć. Połączmy nasze serca i przygotujmy się na sytuację, w której nasz świat otworzy się na nas w zupełnie nieoczekiwany sposób.

Spis treści
Wąż Nieskończoności

Część pierwsza:
Przełamując milczenie. 17
   ROZDZIAŁ 1: Sedona, 2007 rok. 19
   ROZDZIAŁ 2: Dlaczego 21 grudnia 2012 roku? 43
   ROZDZIAŁ 3: Serce Majów. 71
   ROZDZIAŁ 4: Ceremonia w Tikal 87
   ROZDZIAŁ 5: Ceremonie w jaskini Candelaria.101
   ROZDZIAŁ 6: Pozytywny aspekt przepowiedni Majów113

Część druga:
Narodziny nowej ludzkości.117
   ROZDZIAŁ 7: Egipcjanie. 119
   ROZDZIAŁ 8: Carl P. Munck. 143
   ROZDZIAŁ 9: Atlantydzka utrata pamięci i rosyjska stacja kosmiczna Mir .151
   ROZDZIAŁ 10: Piramidy, kryształy i ludzkie czyny. 163
   ROZDZIAŁ 11: Kodeksy Majów. 197
   POCZĄTEK: Jak znaleźć się na Nowej Ziemi. 211

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Drunvalo Melchizedek

 • Tytuł oryginału: 

  The Mayan Ouroboros: The Cosmic Cycles Come Full Circle

 • Liczba stron: 

  216

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63965-01-3

 • Tłumacz: 

  Michał Lewiński

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...