Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65717-04-7
Autor: Thomas E. Levy
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: ABA

Książka została wydana pod nowym tytułem

Wirusowe choroby zakaźne. Skuteczne leczenie i profilaktyka

Wprowadzenie do książki

Wyleczyć nieuleczalne. Witamina C. Choroby, infekcje, toksyny

  Dr Thomas Levy dokonał dogłębnej analizy i syntezy ponad tysiąca dwustu opracowań naukowych, które dowodzą niezbicie, że witamina C podawana w dawkach 5000–20000 mg (doustnie) oraz 20–200 g dożylnie ratowała ludzkie życie w wielu przypadkach, gdy pozostałe metody zawiodły.
   Badania potwierdzają skuteczność tego przeciwutleniacza w neutralizacji większości toksyn. Ich kumulacja w organizmie człowieka może wywołać choroby, które konwencjonalna medycyna uznaje za  nieuleczalne.
    Zatrucia alkoholem, barbituratami, kadmem, ołowiem, a nawet czadem powodują intensywne zużywanie zasobów witaminy C. Jej suplementacja w megadawkach staje się konieczna, ponieważ ludzki organizm nie jest w stanie sam jej wyprodukować. Witamina C podana dożylnie lub domięśniowo powinna być stosowana we wszystkich formach zatruć: ostrych i przewlekłych. W sytuacjach krytycznych szybka aplikacja dożylna w formie iniekcji lub kroplówki może być jedynym sposobem ratowania życia i opanowania destruktywnego działania toksyny.
   Ważnym źródłem inspiracji były dla autora badania doktora Fredericka R. Klennera, który zastosowawszy optymalne dawki witaminy C, uzyskał spektakularne wyniki w leczeniu sześćdziesięciu pacjentów cierpiących na chorobę Heinego-Medina, którą uznaje się za nieuleczalną. Co istotne, powrót do zdrowia nastąpił bez powszechnie znanych powikłań w postaci kalectwa.
   Podobne rezultaty osiągnięto w terapii wirusowego zapalenia wątroby, zatruć chorobotwórczymi bakteriami i grzybami, terminalnych postaci nowotworów oraz wielu innych schorzeń.
   Wyleczyć nieuleczalne dostarcza informacji, jak najskuteczniej wykorzystać witaminę C w leczeniu. Jednocześnie uświadamia czytelnika, że substancja ta jest jednym z najbezpieczniejszych i najmniej toksycznych środków terapeutycznych, który można podawać pacjentom bez względu na diagnozę. Badania dowodzą, że w większości przypadków rezultaty kuracji były imponujące, a jedynym efektem ubocznym okazywał się „chroniczny dobry stan zdrowia”.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Thomas E. Levy

 • Tytuł oryginału: 

  Curing the Incurable: Vitamin C, Infectious Diseases, and Toxins

 • Liczba stron: 

  454

 • Wymiary: 

  135x230

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65717-04-7

 • Tłumacz: 

  Marek Czekański

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...