Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8168-238-1
Autor: Iwan Nieumywakin
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

Bursztyn na straży zdrowia. Wszystko o prozdrowotnych właściwościach bursztynu i jego praktycznym wykorzystaniu przy powszechnych dolegliwościach

Nowa książka Bursztyn na straży zdrowia profesora I. P. Nieumywakina poświęcona jest uzdrowicielskim właściwościom jantaru czyli bursztynu.
Ta kopalna żywica pradawnych roślin iglastych była przez człowieka znana i wykorzystywana od dawien dawna. Bursztynowi przypisywano także oddziaływanie lecznicze. Dzisiejsza nauka potwierdza doświadczenie medycyny ludowej i poświadcza, że bursztyn zawiera praktycznie wszystkie elementy, niezbędne ludzkiemu organizmowi. Szczególnym bogactwem bursztynu jest kwas bursztynowy, który specjaliści nazywają swego rodzaju paliwem zbawiennym dla ludzkich komórek. Kwas ten aktywizuje wszystkie procesy wymiany w organizmie, stymuluje pracę układu trawiennego oraz posiada właściwości przeciwzapalne i bakteriobójcze.
Iwan Nieumywakin w książce Bursztyn na straży zdrowia opisuje, w jaki sposób skorzystać z uzdrawiającej mocy bursztynu i kwasu bursztynowego.  Najcenniejsza wartość bursztynu wzięła się stąd, że przez miliony lat wchłaniał on i kondensował w sobie energię słoneczną. Oprócz tego był ściśle związany ze środowiskiem morskim, a woda morska pod względem swojego składu jest zbliżona do osocza ludzkiej krwi. W trakcie choroby, zwłaszcza choroby tarczycy, która odpowiada za nasz stan emocjonalny i przez którą następuje wyrzut oraz utrata naszej energii, organizm łaknie doładowania, a bursztyn doskonale – można by rzec: błyskotliwie zaspokaja tę potrzebę, przyczyniając się do przywrócenia organizmowi właściwej struktury biopola oraz makroelementów (między innymi jodu).

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Iwan Nieumywakin

 • Tytuł oryginału: 

  Янтарь. На страже здоровья

 • Liczba stron: 

  144

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8168-238-1

 • Tłumacz: 

  Andrzej Pawlak

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...