Zamknąć Wrota Przed Grypą
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64049-12-5
Autor: Stefania Korżawska
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Corsam

Wprowadzenie do książki

Zamknąć wrota przed grypą

  Ziołowy program anty grypowy

   Opracowałam ziołowy program antygrypowy, bowiem do trudnego egzaminu należy się dobrze przygotować - do grypy też, żeby nas nie zaskoczyła znienacka.
   Przede wszystkim wzmacniajmy system odpornościowy i rozgrzewajmy organizm ziołowymi herbatkami i energetycznym pożywieniem. Jeśli stworzymy organizmowi odpowiednie warunki do pracy, on skutecznie rozprawi się z wirusami, jakie napotka na swojej drodze.

  Nie możemy liczyć tylko na szczepionki. Złudne jest bowiem myślenie, że zaszczepimy się przeciwko grypie i będzie wszystko w porządku. Będzie w porządku, jeśli dopadnie nas taki wirus, na jaki zastaliśmy zaszczepieni, a jeśli przyjdzie inny wirus - mamy już grypę ptasią, świńską, może być np. barania albo bycza czy jakiś inny mutant i będziemy bezradnie czekali na wyprodukowanie kolejnej szczepionki. A w tym czasie grypa już zbierze swoje żniwo.

  Mój program antygrypowy to wszechstronna wiedza, którą wypracowały na ten temat całe przeszłe pokolenia. Powinniśmy wiedzieć, w jaki sposób za pomocą odpowiednich ziół i energetycznego pożywienia nie dopuścić grypy do organizmu, a jeśli już wejdzie, jakie najsilniejsze ziołowe mikstury należy zastosować, wszak chodzi o nasze zdrowie, a czasem życie.

wierna przyjaciółka ziół
Stefania Korżawska

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Stefania Korżawska

 • Liczba stron: 

  31

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64049-12-5

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...