Wczytuję dane...
KOD: 978-83-67102-17-9
Autor: Andrzej Janus
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: szara godzina

Nie wiemy, czy pieniądze szczęście dają, ale jedno jest pewne - brak zdrowia szczęście z całą pewnością zabiera. Szczególnie w tych trudnych czasach warto więc zadbać o dobrą kondycję...

„Zdrowie. Nie daj się chorobie” to najnowsze wydanie bestsellerowej książki Andrzeja Janusa, lekarza i dietetyka, który w przystępny sposób wyjaśnia naukowe odkrycia dotyczące funkcjonowania naszych ciał i systemu odpornościowego, a także opisuje, jak dbać o zdrowie.

„Zdrowie. Nie daj się chorobie” to nie tylko dogłębnie wyjaśnione zasady zdrowego odżywiania, naturalnego oczyszczania organizmu czy stosowania ziół leczniczych, ale również kompleksowe kompendium wiedzy o naszym organizmie. Autor analizuje też pozornie niegroźne czynniki, które wpływają negatywnie na organizm i pogarszają stan zdrowia.

Andrzej Janus jest absolwentem Wojskowej Akademii medycznej. Przez całą swoją karierę zawodową pracował w wojskowej i cywilnej służbie zdrowia jako pediatria. Od połowy lat 90 poszerza swoją wiedzę na temat medycyny naturalnej, odżywiania, homeopatii, ziołolecznictwa oraz stosowania suplementów żywnościowych. Od 2001 skupia się całkowicie na medycynie integracyjnej łącząc medycynę konwencjonalną z elementami medycyny alternatywnej.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Andrzej Janus

 • Liczba stron: 

  280

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-67102-17-9

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...