Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8168-292-3
Autor: Tamara Lebedewa
Dostępność: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

Autorskie techniki, dzięki którym oczyścisz wątrobę, nerki, krew, limfę oraz stawy

Zwalczanie chorób: czterostopniowy plan działania

Na podstawie rodzajów zarazków chorobotwórczych opracowałam czterostopniowy plan działania, dzięki któremu mniej lub bardziej zdrowi ludzie mogą pozostać w dobrej formie, a osoby chore na raka i inne poważne choroby mogą zostać wyleczone. Składa się on z następujących oczyszczających i wspierających zdrowie etapów:

1. Oczyszczanie organizmu z trucizn, resztek pokarmu i pasożytów, takich jak robaki i lamblie.
2. Wzmocnienie organizmu przez zrównoważone odżywianie oraz dostarczenie naturalnych witamin, związków mineralnych i mikroelementów. Ilość warzyw, sałat, soi i gryki w pożywieniu powinna być bardzo duża. Dodatkowo należy regularnie uzupełniać magazynu jodu w organizmie. Etap drugi powinno rozpocząć się wraz z wprowadzeniem etapu pierwszego i powinien być kontynuowany do końca życia.
3. Uwolnienie organizmu od najbardziej niebezpiecznych zarazków: czynników wywołujących choroby uznawane za nieuleczalne. Należą do nich na przykład rzęsistki będące czynnikami rakotwórczymi. Terapia przebiega w towarzystwie leków i pod okiem specjalistów.
4. Stymulacja układu odpornościowego z celem ostatecznego wyzdrowienia.

  W niniejszej książce skupiam się intensywnie na pierwszym oraz częściowo na drugim etapie mojego planu działania, kolejne etapy przedstawiam w oddzielnych książkach. Dla wielu osób wystarczające są pierwsze dwa etapy, aby naładować się świeżą energią, poczuć się zdrowszym i bardziej wydajnym oraz by pozbyć się zaburzeń funkcjonowania układu pokarmowego. Ponadto oczyszczanie służy profilaktyce chorób, ponieważ czysty organizm jest warunkiem tego, by w ogóle nie zachorować na raka i całą resztę chorób.
   Oczyszczanie pomaga również tym osobom, które z powodu bardzo zaawansowanego zakażenia najbardziej niebezpiecznymi pasożytami, takimi jak rzęsistki, cierpią już na tak zwane nieuleczalne choroby, np. raka czy choroby serca i układu krążenia. Takie osoby są pełne trucizn, nietrawionych resztek pokarmu, niezliczonych pasożytów i mikrobów. Jako że znacznie osłabiają one organizm i uszkadzają układ trawienny, należy się ich pozbyć przed rozpoczęciem ataku na główne czynniki chorobotwórcze (etap trzeci). Właśnie dlatego leczenie raka i innych „nieuleczalnych” chorób zaczyna się zawsze od oczyszczenia jelita oraz wynikającego z tego oczyszczenia innych narządów.

Pasożytniczy alarm w jelicie
Pierwszy krok na drodze do zdrowia Wstępne oczyszczanie organizmu
Intensywne oczyszczanie jelita Walka z robakami
Oczyszczanie wątroby i pęcherzyka żółciowego
Oczyszczanie nerek
Oczyszczanie krwi i limfy
Oczyszczanie stawów
Ostatni element: kuracje wodne

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Tamara Lebedewa

 • Tytuł oryginału: 

  Reinigung der inneren Organe: Entschlacken und entgiften Sie Ihren Körper

 • Liczba stron: 

  216

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8168-292-3

 • Tłumacz: 

  Małgorzata Rzepka

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...