Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8272-012-9
Autor: Will Cole
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

Kompletny przewodnik jak zwiększyć energię, poprawić funkcjonowanie mózgu, zrzucić zbędne kilogramy i zlikwidować stany zapalne

Ketotarianizm to nowe spojrzenie na dietę ketogeniczną: spalająca tłuszcz moc ketogenicznego jedzenia łączy się z dietą opartą (głównie) na roślinach!

Dieta ketogeniczna bije rekordy popularności, niestety większość ketoge-nicznych planów żywieniowych obfitych jest w mięso i nabiał, które często pochodzą od zwierząt hodowanych metodami przemysłowymi, naszpikowanych hormonami i antybiotykami. Dr Will Cole przychodzi na ratunek wszystkim miłośnikom ketogenicznego stylu życia, przedstawiając zdrową alternatywę, którą jest ketotarianizm.

Ketotarianin zawiera ponad 70 przepisów, które są wegetariańskie, wegań-skie lub pescatariańskie, oferując szeroki wachlarz pysznych i zdrowych dań, pozwalających na utratę wagi, odnowę zdrowia, przypływ energii i lepsze funkcjonowanie mózgu.

Odkryjesz tu fachowe wskazówki, triki i porady dotyczące przejścia na dietę ketotariańską, w tym zarządzania makroskładnikami, równoważenia elektrolitów i znalezienia idealnych proporcji węglowodanów. To połączenie diety roślinnej z ketogeniczną, nie tylko pozwoli ci wyeliminować stany zapalne, ale również osiągnąć szczytową sprawność fizyczną i umysłową.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  dr Will Cole

 • Tytuł oryginału: 

  Ketotarian: The (Mostly) Plant-Based Plan to Burn Fat, Boost Your Energy, Crush Your Cravings, and Calm Inflammation: A Cookbook

 • Liczba stron: 

  320

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8272-012-9

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...