Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7746-424-3
Autor: Brian Tracy
EAN: 9788377464243
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: MT Biznes

'

Wprowadzenie do książki

Zmień Myślenie, A Zmienisz Swoje Życie

  Masz przed sobą DNA Twojej przyszłości. Wszystko, czego potrzebujesz by stworzyć wspaniałą przyszłość dla siebie to przeczytanie książki Zmień Myślenie, A Zmienisz Swoje Życie, podjęcie decyzji, w jaki sposób zamierzasz wprowadzić ją do Twojego życia, napisać plan a potem go realizować z entuzjazmem tworząc wspaniałe życie.

   Muszę coś wyznać. Jestem jednym z największych fanów Briana. Studiowałem jego doskonałe prace i niezwykłe rezultaty, jakie osiągnął. Jestem również jego bliskim znajomym i przyjacielem. Pracowaliśmy razem na wielu płaszczyznach, spotykamy się i rozmawiamy przy wielu okazjach.

   Brian jest jednym z najznakomitszych myślicieli i pisarzy nurtu rozwoju wewnętrznego i sukcesu osobistego na świecie. Wiem; sprzedałem ponad 82 miliony książek mających na celu pomoc ludziom w osiągnięciu szczytu własnych możliwości.

   Zmień Twoje Myślenie, Zmień Twoje Życie pokazuje jak odkryć Twoje nadzwyczajne wewnętrzne zasoby i wykorzystać niezwykłą siłę. Nauczysz się jak przyciągnąć do Twojego życia ludzi i potencjał, których potrzebujesz by osiągnąć dowolnie wybrany cel.

   Wprawisz w zdziwienie samego siebie, kiedy zaczniesz osiągać nowe, lepsze rezultaty wprowadzając opisane metody i pomysły do codziennego życia. To te same metody, które stosują wszyscy ludzie sukcesu, milionerzy, którzy sami doszli do wielkiej fortuny i liderzy w każdym obszarze.

   Z książki Zmień Myślenie, A Zmienisz Swoje Życie nauczysz się jak wprowadzić w życie prosto i bez wysiłku plan, który krok po kroku pozwoli Ci osiągnąć sukces. Ta strategia sukcesu jest logiczna, interesująca i przyniesie Ci wiele korzyści stanowiących przełom w osobistej wydajności.

   Jesteś dobrym człowiekiem. Zasługujesz na wspaniałe życie, pełne sukcesów, szczęścia, radości i ekscytacji. Masz prawo mieć szczęśliwe związki, doskonałe zdrowie, znaczącą pracę i finansową niezależność. Są to Twoje prawa przyrodzone. Takie powinno być Twoje życie.

   Jesteś stworzony do sukcesu i zaprojektowany, aby mieć wysokie poczucie własnej wartości, godności i dumy. Jesteś niezwykły, nigdy nie było kogoś dokładnie takiego jak Ty w całej historii ludzkości na Ziemi. Masz absolutnie niesamowite, niewykorzystane talenty i zdolności, które, uwolnione i stymulowane mogą przynieść Ci wszystko, czego kiedykolwiek w życiu zapragniesz.
Żyjesz w najlepszym czasie w całej historii ludzkości. Jesteś otoczony przez szeroki wachlarz możliwości, które możesz wykorzystać do realizacji swoich marzeń. Jedyne realne ograniczenia, dotyczące tego, kim możesz być, co możesz robić to granice, które sam sobie ustalisz przez własne myślenie.

Twoja przyszłość jest praktycznie nieograniczona.


   Najważniejszą zasadą w życiu jest to, że stajesz się tym, o czym myślisz przez większość czasu. To spostrzeżenie jest podłożem religii, filozofii, metafizyki, psychologii i osiągnięcia sukcesu w życiu. Twój zewnętrzny s''wiat jest odbiciem twojego świata wewnętrznego. Jeśli zmienisz swoje myślenie, zmienisz też swoje życie.
   Twoim największym wyzwaniem i czymś, za co jesteś w pełni odpowiedzialny, jest stworzenie w umyśle mentalnego odpowiednika tego, co chcesz doświadczyć na zewnątrz. Postępując w ten sposób, uruchamiasz swoje siły psychiczne i siły wszechświata, które działają na twoją korzyść. Przejmujesz pełną kontrolę nad swoim życiem.
    Zapytano wiele tysięcy osób, o czym przez większość czasu myślą. Odnoszący największe sukcesy ludzie stale udzielają tych samych odpowiedzi. Najczęściej myślą o tym, czego pragną i jak to zdobyć.     Nieszczęśliwi ludzie, którym się w życiu nie powodzi, myślą natomiast o tym, czego nie chcą. W kółko myślą i rozmawiają o swoich problemach i zmartwieniach oraz o ludziach w swoim życiu, których nie lubią. Ty nie możesz sobie na to pozwolić.
   Jeśli stale myślisz i mówisz o tym, czego pragniesz, oraz o sposobach zdobycia tego, ten sposób myślenia szybko staje się twoim nawykiem. Myśląc i rozmawiając o tym, co chcesz osiągnąć, stajesz się bardziej pozytywny, działasz celowo i kreatywnie. Kiedy koncentrujesz się na tym, dokąd zmierzasz, stajesz się bardziej produktywną i skuteczną osobą.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Brian Tracy

 • Tytuł oryginału: 

  Change Your Thinking, Change Your Life: How to Unlock Your Full Potential for Success and Achievement

 • Liczba stron: 

  290

 • Wymiary: 

  165x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8087-313-1

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Dumińska

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...