Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8321-466-5
Autor: Ryan A. Bush
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788383214665
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: kobiece

Odkryj psychologiczne algorytmy, dzięki którym przeprogramujesz swój mózg

Kultowy poradnik o psychitekturze, czyli sztuce przeprogramowania własnego umysłu. To po części filozoficzny manifest, a po części praktyczny przewodnik samorozwoju, oparty na naukach legendarnych myślicieli, takich jak Marek Aureliusz, Lao Tzu, Friedrich Nietzsche i Abraham Maslow. Pomysły i techniki, które przedstawia, składają się w spójną teorię, która pomoże każdemu wznieść się na wyżyny samodoskonalenia i prowadzić wspaniałe życie.

Ten wizjonerski przewodnik przekonuje, że umysł można porównać do oprogramowania, składającego się z wielu splecionych ze sobą algorytmów, które pierwotnie zostały zaprogramowane przez dobór naturalny. Istnieje sposób na przeformułowanie uprzedzeń poznawczych, zmianę zakorzenionych nawyków i przekształcenie reakcji emocjonalnych. Proces psychitektury umożliwia odłączenie się od własnego umysłu, zidentyfikowanie jego podstawowych wzorców i stanie się architektem własnego oświecenia.

Futurystyczny i jednocześnie czerpiący z klasyki przewodnik mistrzowsko łączy mindfulness z transhumanizmem, psychologię ewolucyjną ze stoicyzmem i neuronaukę z buddyzmem. Ujmuje idee starożytnych mędrców w ramy kodu otwartego źródła dla umysłu, przedstawiając nową, racjonalną wizję duchowego oświecenia skupionego wokół stopniowej optymalizacji własnego umysłu.

Ta książka nauczy czytelnika kultywowania głębokiego wglądu w siebie. Pokaże, jak bez wysiłku zmieniać swoje automatyczne zachowania i manipulować własnymi pragnieniami, aby zawsze dostawać to, czego się chce. To wyjątkowa instrukcja obsługi dla własnego umysłu.

Książka zawiera:

- informacje na temat teorii i praktyki architektury psychicznej;

- sposoby i ćwiczenia na zmianę tendencyjności poznawczej;

- metody motywacyjnego usuwania uprzedzeń, techniki introspekcji;

- gotowe algorytmy behawioralne i metody/algorytmy samokontroli (kontroli emocji, oczekiwań, metody na zerwanie z uwewnętrznionymi stereotypami i wzorcami zachowań).

O autorze:

Azymut

 • Autor: 

  Ryan A. Bush, Bartłomiej Kotarski

 • Format: 

  205x145 mm

 • Ilość stron: 

  270

 • ISBN: 

  9788383214665

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...