Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8143-319-8
Autor: Michael Greger, Robin Robertson
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788381433198
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Czarna Owca

Ponad 100 znakomitych przepisów na pyszne, proste i wegańskie potrawy!

Michael Greger, lekarz medycyny, autor światowego bestsellera Jak nie umrzeć przedwcześnie. Co jeść, aby dłużej cieszyć się zdrowiem, prezentuje ilustrowaną książkę kucharską, w której dzieli się nauką o długotrwałym sukcesie w odchudzaniu. Publikacja ta jest swoistym suplementem do jego książki Jak się nie odchudzać. Przełomowa metoda zdrowej i trwałej utraty wagi.

Greger oferuje pyszne i zdrowe potrawy, które pozwalają całkowicie porzucić pomysły na różne diety. Autor udowadnia, że zidentyfikowanie dwudziestu jeden czynników przyspieszających utratę wagi w naszym organizmie i włączenie nowych, najnowocześniejszych odkryć medycznych, są niezbędne do położenia kresu liczeniu kalorii i angażowaniu się w drogie, niesprawdzone diety.

Książka jest niezwykle skuteczną pozycją przeznaczoną dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić zmiany w swoich nawykach żywieniowych, aby poprawić jakość życia, niezależnie od utraty wagi.

Dr Michael Greger - amerykański lekarz i autor zajmujący się tematyką zdrowia publicznego, znany z propagowania zdrowego stylu życia i diety roślinnej. Ukończył Uniwersytet Cornella. Jeden z założycieli Amerykańskiego Uniwersytetu Medycyny Stylu Życia. Nagrał ponad 2000 filmów o zdrowiu, które są nieodpłatnie dostępne na jego stronie NutritionFacts.org

Azymut

 • Autor: 

  Michael Greger, Robin Robertson

 • Format: 

  232x190 mm

 • Ilość stron: 

  256

 • ISBN: 

  9788381433198

 • Oprawa: 

  twarda

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...