Wczytuję dane...
KOD: 978-83-283-8472-9
Autor: A.G. Mohan, Indra Mohan
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788328384729
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Sensus

Joga i ajurweda. Sposób na zdrowie, sprawność i równowagę wewnętrzną

Jeśli poszukujesz rzetelnego źródła wiedzy na temat jogi i ajurwedy - ta książka spełni Twoje oczekiwania. Ten kompletny i przystępny przewodnik, napisany przez doświadczonych praktyków, przeprowadzi Cię krok po kroku przez podstawy teoretyczne obu dziedzin. Nauczy też ich prawidłowego praktykowania. Dowiesz się, jak się posługiwać dalekowschodnimi dyscyplinami w celach terapeutycznych, zgodnie z ich najważniejszymi zasadami, a także z uwzględnieniem potrzeb, wymagań i możliwości własnych lub Twoich podopiecznych. Wykorzystasz jogę i ajurwedę w rozwoju zarówno fizycznym, jak i duchowym.

To treść skierowana do bardziej zaawansowanych adeptów, nauczycieli i instruktorów jogi. Publikacja skupia się przede wszystkim na praktycznym wymiarze obu dziedzin, ale nie tylko. Autorzy pokazują, jak się posługiwać poszczególnymi technikami jogi i ajurwedy - przedstawiają metody oddychania, wyjaśniają, jak wykonywać podstawowe i zaawansowane pozycje, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty. Przeczytaj i opanuj jogę i ajurwedę, by powrócić do pierwotnej równowagi organizmu!

Książka zawiera między innymi:

założenia teoretyczne i najważniejsze zasady jogi i ajurwedy

techniki i metody prawidłowego praktykowania obu dziedzin, zgodnego z potrzebami własnymi lub podopiecznych

wskazówki, jak dzięki jodze i ajurwedzie poprawić zdrowie, kondycję fizyczną, gibkość ciała i koncentrację

praktyczne informacje dotyczące zastosowania jogi i ajurwedy w celu osiągnięcia równowagi i poczucia stabilności wewnętrznej

Azymut

 • Autor: 

  A.G. Mohan, Indra Mohan

 • Format: 

 • Ilość stron: 

  232

 • ISBN: 

  9788328384729

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...