Wczytuję dane...
KOD: 978-83-9255-241-3
Autor: James F. Twyman
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Sekret Kodu Mojżesza

   Ostatnio dużo się mówi o Prawie Przyciągania i o tym jak możemy je wykorzystywać, by spełnić swoje marzenia, co zazwyczaj oznacza pytanie: „Jak mogę przyciągnąć wszystkie te rzeczy, których w tej chwili nie mam, a które uczynią mnie szczęśliwym, gdy tylko je zdobędę?". Przyznaję, że jest to pierwszy ważny krok, ale czułem, że Kod Mojżesza oferuje coś, co nie od razu ujawniało się w tej formule. Innymi słowy, czy zaspokojenie głodu ego stanowi rzeczywisty cel, czy też jest w nas coś więcej, coś znacznie istotniejszego, co realizuje się w zupełnie inny sposób?
    Kod Mojżesza dotyczy następnego, o wiele bardziej ważnego kroku. Jak zaspokajamy tęsknotę swojej duszy? Historia mojej książki, która w dniu wydania trafiła na pierwsze miejsce listy bestsellerów, to wspaniały przykład tego, jak możemy wykorzystać Kod z pożytkiem dla swojego życia... ale czy tak naprawdę tylko tego się po nas oczekuje? Czy dano nam te uświęcone narzędzia jedynie po to, byśmy manipulowali rzeczywistością dla własnego zysku, czy też jesteśmy powołani do czegoś wyższego, do celu, który odpowiada pierwotnemu zamysłowi, jaki krył się za przyczyną przekazania ludzkości tego daru?
   Chociaż różnicę między tęsknotą duszy a głodem ego omówię w dalszych partiach tej książki, warto już teraz powiedzieć na ten temat kilka słów. Ego jest bezustannie zaprzątnięte zdobywaniem tego, czego według własnego mniemania nie posiada, podczas gdy dusza stara się dawać wszystko, czego sama potrzebuje, uświadamiając nam tym samym, że wszystko to już posiadamy.
   To jest właśnie rdzeń Kodu Mojżesza, tak jak i najwyższy cel Prawa Przyciągania.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  James F. Twyman

 • Tytuł oryginału: 

  The Moses Code: The Most Powerful Manifestation Tool in the History of the World

 • Liczba stron: 

  180

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-9255-241-3

 • Tłumacz: 

  Jan Kabat

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...