Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-1781-4
Autor: Joe Vitale, Ihaleakala Hew Len
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788324617814
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: One Press

'

Wprowadzenie do książki

Zero ograniczeń

   W swojej książce The User ttlusion, Norretranders tak definiuje istotę umysłowej przejażdżki kolejką górską, którą zaraz rozpoczniesz: „Wszechświat zaczął istnieć wtedy, gdy nic zobaczyło się w lustrze". Mówiąc w skrócie, Zero ograniczeń to książka o powrocie do Stanu Zerowego, gdzie nic nie istnieje, ale wszystko jest możliwe. Jest to stan, w którym nie ma myśli, słów, czynów, wspomnień, programów, przekonań ani niczego innego. Po prostu nie ma nic.
    Lecz jednego dnia nic zobaczyło się w lustrze, a wtedy Ty się urodziłeś. Od tamtej chwili stworzyłeś lub podświadomie zaakceptowałeś i wchłonąłeś rozmaite przekonania, programy, wspomnienia, myśli, słowa, czyny itd. Wiele z tych programów wraca do początków istnienia.
   Głównym zamierzeniem książki Zero ograniczeń jest pomóc Ci doświadczać cudów sekunda po sekundzie. Jeśli uda Ci się to osiągnąć, w Twoim życiu zaczną dziać się cuda — takie same jak te, które przed chwilą opisałem. Będą one ściśle związane z Tobą i Twoimi marzeniami. I będą tak samo zachwycające, magiczne i cudowne.
    Moje doświadczenia związane z tym duchowym statkiem kosmicznym, który ma moc nieporównywalną z niczym innym, są wręcz nieopisane. Odniosłem sukces, o którym nigdy nawet nie śmiałem marzyć. Nabyłem nowe umiejętności, a moja miłość do samego siebie i do świata jest na poziomie zrozumienia słów, które często trudno jest opisać. Żyję niemalże w permanentnym stanie podziwu.
    Spróbuję ująć to inaczej: każdy ma soczewkę, przez którą patrzy na świat. Religie, filozofie, terapie, pisarze, mówcy, guru i producenci świeczników prezentują określony punkt widzenia. W książce Zero ograniczeń dowiesz się, jak pozbyć się obecnych soczewek i jak korzystać z nowej. Gdy to osiągniesz, znajdziesz się w miejscu, które nazywam „Zero Ograniczeń".
    Musisz wiedzieć, że to jest pierwsza w historii książka, która opisuje uaktualnioną hawajską metodę uzdrawiania, Tożsamość Ho''opono-pono. Pamiętaj jednak, że mówi ona o doświadczeniach zaledwie jednego człowieka: mnie. Napisałem ją z błogosławieństwem terapeuty, który nauczył mnie tej wspaniałej metody, jednak nie zmienia to faktu, że przedstawiłem tu własny punkt widzenia. Aby w pełni zrozumieć Tożsamość Ho''oponopono, musiałbyś wziąć udział w weekendowym szkoleniu i doświadczyć tej metody na własnej skórze (terminy szkoleń znajdziesz na stronach wufw.hooponoponoo.org oraz www.zerollmits.info).
    Treść całej książki można podsumować w jednym wyrażeniu — wyrażeniu, którego nauczysz się używać; które ujawni największy sekret wszechświata; które już teraz chcę powiedzieć Tobie i Boskiej Mocy:
„Kocham Cię". Weź bilet i zajmij miejsce. Pociąg do Twojej duszy szykuje się do odjazdu.
                                         Trzymaj kapelusz, żeby Ci nie spadł w trakcie podróży.
                                         Kocham Cię.
                                         Aloha no wau ia oe.
                                         dr Joe Vitale (Ao Akua) Austin, Teksas •www.mrfire.com

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Joe Vitale , Ihaleakala Hew Len

 • Tytuł oryginału: 

  Zero Limits: The Secret Hawaiian System for Wealth, Health, Peace, and More

 • Liczba stron: 

  296

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-246-3170-4

 • Tłumacz: 

  Joanna Sugiero

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...