Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8171-305-4
Autor: Ilchi Lee
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Holistyczna technika samouzdrawiania, eliminująca choroby tarczycy, cukrzycę, bóle głowy, artretyzm, przeziębienie i większość popularnych dolegliwości

   Podstawową sprawą, którą powinniśmy zrozumieć, jest to, że każdy z nas nosi w sobie uzdrawiającą siłę. Naszą rolą, jako gospodarza własnego ciała, jest wspieranie i rozwijanie tej leczniczej mocy. Uważam, że wszyscy powinniśmy nauczyć się tego, jak z wykorzystaniem naturalnych metod dbania o siebie, możemy zapobiegać i leczyć powszechne dolegliwości, dzięki czemu unikniemy większości kłopotów zdrowotnych. Nasz oddech, całe nasze ciało i przepływająca przez nie energia staną się narzędziami, kiedy zrozumiemy reguły rządzące tymi aspektami naszego organizmu i poznamy podstawowe sposoby ich wykorzystania.
    Ćwiczenia meridianów to jedna z najbardziej efektywnych metod samouzdrawiania. Są to ćwiczenia skuteczne, niewymagające wysokich nakładów finansowych, łatwo przyswajalne i proste do wykonania, a ich stosowanie nie naraża nas na ryzyko wystąpienia szkodliwych efektów ubocznych.
   Ćwiczenia meridianów opisane w tej książce bazują na technikach i zasadach Dahn jogi. Dahn joga to kompleksowa metoda treningowa ukierunkowana na osiągnięcie optymalnego poziomu zdrowia, łącząca w sobie głębokie ćwiczenia rozciągające, medytacyjne techniki kontroli oddechu oraz pracę nad świadomością energetyczną. Jako twórca Dahn jogi, ostatnie dwadzieścia siedem lat życia poświęciłem na usystematyzowanie i rozwój tej nowej metody uzdrawiania. Dahn joga wzmacnia ciało i jego naturalną moc uzdrawiania poprzez przywrócenie podstawowej siły witalnej. Ćwiczenia meridianów to nie tylko podstawowy trening Dahn jogi, ale też ogólny reżim zdrowotny, który wzbogacając ducha, jednocześnie wzmacnia zdrowie tak fizyczne, jak i psychiczne.
   Używając tego podręcznika, najpierw przyjrzyj się spisowi treści i odnajdź w nim interesującą cię dolegliwość. Następnie zapoznaj się z odpowiednim ćwiczeniem, które pomoże ci pozbyć się uciążliwych symptomów. Stosując ćwiczenia zawarte w tej książce, nie tylko wesprzesz leczenie bolesnych dolegliwości, ale także wzmocnisz ogólny stan swojego zdrowia, dzięki czemu zapobiegniesz kolejnym przypadłościom. Możesz dowolnie dostosowywać program ćwiczeń do swoich potrzeb i możliwości.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Ilchi Lee

 • Tytuł oryginału: 

  Meridian Exercise for Self-Healing: Classified by Common Symptoms

 • Liczba stron: 

  388

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8171-305-4

 • Tłumacz: 

  Piotr Leonczuk

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...