Droga Do Sukcesu
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7758-704-1
Autor: Brian Tracy
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Muza

Wprowadzenie do książki

Droga do sukcesu

   Droga do sukcesu jest najpełniejszą z opracowanych dotychczas kompilacją pomysłów i strategii z zakresu indywidualnego doskonalenia - opracowaną ponadto jako jeden spójny system i przedstawioną w formie łatwego do wdrożenia planu. Książka Droga do sukcesu uczy, jak optymalnie zorganizować i ułatwić sobie życie w siedmiu obszarach kluczowych dla osiągnięcia spokoju ducha oraz doskonałej równowagi wewnętrznej.
   Z tej książki dowiesz się, jak określić cele i jak ułożyć plany działań w każdej z dziedzin, które uważasz za ważne. Nauczysz się, jak precyzyjnie wyznaczyć priorytety wśród rozbieżnych opcji, domagających się - każda z osobna - twojego czasu i zainteresowania.
   Jak skupić się na tej jednej konkretnej rzeczy, którą należy zrobić w danym momencie, aby w szerszej perspektywie osiągnąć możliwie najwięcej w określonym obszarze życia. Mówiąc w przenośni, po przeczytaniu książki Droga do sukcesu będziesz wiedzieć, gdzie dokładnie w danym czasie - w każdej godzinie, w każdej minucie - umieścić swój prywatny krzyżyk.
   Pojęciem centralnym książki jest jasność. Dowiesz się, jak uświadomić sobie jasno, kim naprawdę jesteś i czego chcesz od życia. Dowiesz się z niej także, jak osiągać ambitne cele szybciej i łatwiej, niż możesz uwierzyć. Nasze wskazówki potrafią obudzić drzemiące w tobie możliwości; jeśli tylko zechcesz, wykorzystasz je z rozmachem, o którym nawet ci się nie śniło.
   Wyniki osiągane przez klientów stosujących te strategie w życiu osobistym i zawodowym, zaskakują niekiedy nas samych. Uczestnicy programów i inni słuchacze, którzy decydują się na przyjęcie tych zasad, odnoszą sukcesy na różnych polach - i nie muszą nawet czekać zbyt długo. Wielu naszym odbiorcom udaje się dosłownie podwoić dochody, zmniejszając zarazem istotnie - dajmy na to w skali tygodniowej - liczbę przepracowanych godzin; nasi klienci nie tylko uświadamiają sobie, że lepiej panują nad czasem i całym swoim życiem, ale zauważają również wyraźną poprawę kontaktu z bliskimi i całym otoczeniem.
   Wszystkie wielkie prawdy są rozbrajająco proste. Siła książki leży w tym, że ukazuje jednoznacznie kilka prostych, ponadczasowych prawidłowości, ciągle na nowo odkrywanych przez skutecznych w działaniu szczęśliwców ze wszystkich zakątków świata. Poprzez jej pryzmat inaczej spojrzysz na świat i na siebie. Po jej lekturze będziesz znać odpowiedź na pytanie: Co ja właściwie chcę zrobić z własnym życiem? Istnieją w zasadzie tylko cztery sposoby na poprawę jakości własnej pracy i całego życia:

 1. Pewnych rzeczy możesz robić więcej. Możesz robić więcej rzeczy, które są dla ciebie istotniejsze, to jest przynoszą ci więcej pożytku lub sprawiają więcej satysfakcji.
 2. Pewnych rzeczy możesz robić mniej. Możesz umyślnie ograniczyć bądź zupełnie zrezygnować z zachowań i czynności, które nie służą ci tak dobrze jak inne, a może nawet przeszkadzają w osiągnięciu strategicznych celów.
 3. Możesz zacząć robić rzeczy, których w tej chwili nie robisz wcale. Możesz wybrać coś zupełnie nowego, opanować umiejętności dotychczas ci nieznane, ułożyć nowe plany, działać na nowych polach, w nowych kierunkach, ba, nawet diametralnie zmienić swoje życie osobiste lub charakter zawodowej kariery.
 4. Z pewnych rzeczy możesz zrezygnować zupełnie. Możesz stanąć z boku i spojrzeć na własne życie pod zupełnie nowym kątem. Potem, zależnie od wyników oceny, możesz zaprzestać tych czynności bądź położyć kres zachowaniom, które stoją w sprzeczności z celami, jakie pragniesz osiągnąć.

   Z publikacji, którą masz przed sobą, nauczysz się takiego myślenia i działania, jakim dysponują ludzie, którzy myślą najefektywniej i działają najskuteczniej. Dowiesz się, jak wytyczyć drogę do realnych i szybkich sukcesów w najważniejszych (według twoich odczuć) obszarach aktywności. Dzięki zawartym w niej informacjom w ciągu kilku lat, jeśli zechcesz, zdołasz osiągnąć więcej, niż inni osiągają w ciągu całego życia.
   Pamiętaj, jeśli pokierujesz własnym losem metodą punktu na celowniku, dla rozmiarów twojego sukcesu - tego, kim możesz zostać, czego możesz dokonać i co zdobyć - prawie nie będzie ograniczeń.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Brian Tracy

 • Tytuł oryginału: 

  Focal Point: A Proven System to Simplify Your Life, Double Your Productivity, and Achieve All Your Goals

 • Liczba stron: 

  176

 • Wymiary: 

  155x235

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-7758-704-1

 • Tłumacz: 

  Dorota Bartnik

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...