Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-614-2
Autor: Sherrie Dillard
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Jak rozwinąć naturalną intuicję

   Naturalna ciekawość popycha nas, abyśmy podnieśli kurtynę świadomości. Nieznane inspiruje nas. Kusi chęć odkrywania tego, co znajduje się poza doświadczeniami, myślami i emocjami dnia codziennego. Od wielu lat mój gabinet odwiedzają ludzie z różnych środowisk, aby spotkać się z tym, co niewidzialne. Ludzie różnych zawodów, ras i wierzeń przychodzą w poszukiwaniu mądrości i kontaktu ze światem duchowym.
   Pracując z tymi ludźmi, przekonałam się, że mamy wrodzone zrozumienie, poczucie niewidzialnych wymiarów. Nawet jeśli ogólnie odrzucamy ten aspekt naszej inteligencji, wciąż jesteśmy w stanie połączyć się i współdziałać z tym, co duchowe.
   W każdym z nas tkwi zasadnicza prawda o wszystkim, co jest. Poprzez poznanie samych siebie poznajemy życie. W tym poznawaniu znajdujemy doświadczenie bezwarunkowej miłości, piękna i mądrości.    Doznajemy boskości, którą możemy nazwać Bogiem, Mocą Wszechświata, Boską Inteligencją czy Nadrzędną Istotą. Wielu z nas spotkało przewodników duchowych, anioły czy inne święte istoty przełamujące nasze normalne poczucie tego, co jest możliwe, i przybliżające nas do uniwersalnej wiedzy. Są naszymi przyjaciółmi, bliskimi i znają nas lepiej niż ktokolwiek inny. W miarę jak odkrywamy w sobie zdolność komunikowania się z Duchem, odkrywamy głębię naszej własnej boskiej natury.

Intuicja a zdolności nadprzyrodzone

   Intuicja jest naszym przewodnikiem w morzu bezwarunkowej miłości i inteligencji. Definiuje się ją jako zdolność zrozumienia czegoś lub natychmiastowej „wiedzy” na jakiś temat bez świadomego rozumowania. Intuicja to instynktowna wiedza na jakiś temat, wrażenie1. Wszyscy mieliśmy kiedyś chwilę, a nawet więcej chwil, kiedy po prostu „wiedzieliśmy”.
    Wydaje się, że nie jest to wyłącznie kwestia tego, czy mamy intuicję, czy nie, ale raczej tego, jak się ona przejawia w naszym życiu. Intuicja zazwyczaj uwidacznia się w naszej osobowości, z którą czujemy się komfortowo. Może się ona pojawiać, na przykład, poprzez nasze uczucia i emocje. U innych pojawia się pod postacią bólu, lekkości lub innej świadomości ciała. Wielu z nas korzysta ze swojej intuicji poprzez myśl, przetwarzanie koncepcji i pomysłów. Możemy też czuć bliski kontakt z intuicją poprzez dążenia duchowe i religijne, w modlitwie i medytacji.
    Zazwyczaj myślimy o intuicji jako o czymś, co przychodzi do nas w momentach przełomowych - aha! - jednak przeważnie intuicja jest cicha i spokojna. Nie wstrząsa nami. Jest raczej łagodnym szturchnięciem lub wytrwałym uczuciem albo myślą.

   Dziś, po ponad dwudziestu latach analiz sytuacji różnych ludzi, od naukowców po rolników, z tak dalekich stron jak Australia i Irak, znam potencjał i moc, jakie ma nam do zaoferowania świat nadprzyrodzony.    Mały, ciasny kokon wiedzy nadprzyrodzonej, w jakim żyłam jako dziecko, pękł. Pomogłam setkom zbolałych rodziców i członków rodzin w przekształceniu ich smutku w spokój, poprzez przekazanie im osobistego przesłania ich bliskich, którzy odeszli.
   Kiedy znajdujemy zapewnienie, że ci, których - jak nam się wydawało - straciliśmy, teraz żyją w spokoju i radości, możemy czuć się uwolnieni od naszych lęków przed nieznanym. Udało mi się też pomóc ofiarom przestępstw i przedstawicielom prawa w rozwiązaniu trudnych przypadków, poprzez ukazanie nieznanych lub przeoczonych dowodów.
   Wydaje mi się, że w każdym obszarze życia - w związkach, finansach, dążeniu do celów, zdrowiu i karierze - moja pomoc przynosiła wiele korzyści. Jednak to nie tylko dzięki przekazywaniu dokładnych informacji moja kariera jako medium i jasnowidza nabrała rozpędu. Motywowała mnie również ogromna radość, którą czerpałam z bardzo osobistego związku z wymiarem duchowym i umiejętności otwarcia drzwi innym, aby mogli doświadczać mądrości, miłości i spokoju, jaki oferuje niewidzialny świat. W miarę jak rozwijamy swoje nadprzyrodzone zdolności, nie możemy się oprzeć zanurzaniu w moc duchową, którą posiadamy. Kiedy uświadomimy sobie naszą boskość, odczujemy swoją moc zarówno w wewnętrznym wymiarze duchowym, jak i zewnętrznym - materialnym.
   Historie przytoczone w niniejszej książce pochodzą z wielu spotkań, jakie odbyłam podczas zajęć i warsztatów z rozwoju zdolności nadprzyrodzonych oraz z sesji indywidualnych. Obserwowałam, jak ludzie - czasami lękliwie, a czasami odważnie - wkraczali w nieznane. Świadomość tego, że ludzie dochodzą do rozwoju umiejętności nadprzyrodzonych poprzez specyficzne wrodzone modalności, powstała po latach obserwacji, wsłuchiwania się i zachęcania innych do rozwoju duchowego i metapsychicznego. Przyglądałam się pasji i podnieceniu tych, którzy odkrywali w sobie klucz do postępu duchowego i parapsychicznego.
   Niniejsza książka mówi nie tylko o mojej podróży w świat nadprzyrodzony i o ludziach, których spotkałam na swojej drodze, i z którymi pracowałam; mówi ona o podróży, w której wszyscy jesteśmy. Rozwijamy się. Niewidzialne staje się widzialne. Nieznane staje się znane. Mimo że wielu kwestionuje istnienie nadprzyrodzonych fenomenów, wiem, że to tylko kwestia czasu - prędzej czy później dojdziemy w wierze i mądrości na próg świata duchowego, bardzo prawdziwego i namacalnego. Nasze zmysły się doskonalą. Stajemy się coraz bardziej zdolni do postrzegania rzeczy wzniosłych. Przybliżając się do prawdy, miłości, piękna i boskości, zaczynamy rozumieć, że wszyscy jesteśmy jednością. Nasze myśli, emocje, wybory i istnienia splatają się. Wszyscy się stykamy ze sobą. Nie ma rozdzielenia.
   To, co nazywamy intuicją, może być naszym przewodnikiem do boskiego połączenia się z sobą, innymi i Bogiem. Nasza intuicja jest autentyczna i prawdziwa. Może sprawić, że staniemy się tym, kim naprawdę jesteśmy. Możemy doświadczać naszej prawdziwej natury jako czystej, nietkniętej, boskiej i uświęconej. Możemy odnaleźć w sobie moc i wspaniałość będącą sednem naszego istnienia. Głos nadprzyrodzonej energii przybliża nas coraz bardziej do tej prawdy.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Sherrie Dillard

 • Tytuł oryginału: 

  Discover Your Psychic Type: Developing and Using Your Natural Intuition

 • Liczba stron: 

  264

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-614-2

 • Tłumacz: 

  Kamila Knockenhauer

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...