Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-931-0
Autor: David Wells
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Kabała. Jak korzystać z modlitwy kabalistycznej i pracować z czterema Archaniołami, aby otrzymać codzienne wsparcie

  Kabała to tradycja ustna. To duchowa ścieżka i zestaw wiedzy magicznej oraz praktyk, które były przekazywane przez pokolenia nauczycieli.
   To, co czyni ją tak wyjątkową, to fakt, że pulsuje energiami, z którymi możesz pracować i realnie ich doświadczyć. Poznajesz tę ścieżkę nie tylko poprzez informacje, ale też badanie i doświadczanie.
   Kabała jest zorganizowana wokół Drzewa Życia, przedstawionego jako piękny symbol o wielkiej mocy. Składa się z 10 kul zwanych Sefirami i 22 ścieżek, z których każda ma własną energię. To stany istnienia, a niekoniecznie cele podróży. Z każdą Sefirą związane jest doświadczenie albo sposób pracy, miejsce magicznych wypraw.
  Ta książka sprowadzi lekcje, których potrzebujesz, o które prosiłeś w swoich świętych kontaktach, do twojego życia – fizycznego życia. Czy jesteś na to gotowy?

   Kabała jest tradycją mistyczną, oferującą nauki o stworzeniu, pochodzeniu i losie duszy oraz roli istot ludzkich. Składa się z praktyk medytacyjnych i mistycznych, w tym astrologii, Tarota i magii. Centralnym systemem organizacyjnym Kabały jest Drzewo Życia – mistyczny symbol składający się z dziesięciu połączonych ze sobą sfer. Jest on uważany za mapę wszechświata i psychiki, porządek tworzenia kosmosu i drogę do duchowego oświecenia. Autor opisuje Kabałę jako łatwą do naśladowania ścieżkę i pokazuje, jak skutecznie używać jej w życiu.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  David Wells

 • Tytuł oryginału: 

  Qabalah: Discover Powerful Tools to Explore Practical Magic and the Tree of Life

 • Liczba stron: 

  264

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-931-0

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Zielińska

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...