Wczytuję dane...
KOD: 978-83-927678-6-2
Autor: Charlotte Gerson, Beata Bishop
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Nowe wydanie książki Terapia doktora Gersona wydawca w 2012 roku zmienił tytuł na Metoda doktora Gersona

Wprowadzenie do książki

Metoda doktora Gersona

Od ponad trzydziestu lat niezmiennie rekomenduję chorym na raka Metodę doktora Gersona i nigdy tego nie żałowałem. Ten nowy podręcznik, opisujący Terapię Gersona, jest z pewnością najlepszym z wszystkich dotychczasowych: jest spójny, aktualny, zaopatrzony w wyczerpującą bibliografię i czyta się go z dużą przyjemnością. Wyjaśnia zasady terapii oraz instruuje jak samemu ją stosować. Co najważniejsze, „Metoda doktora Gersona" mówi również o leczeniu chorób przewlekłych innych niż nowotwory, wliczając wiele przypadłości, które określa się „beznadziejnymi". Nie pozwól, żeby Ci wmówiono, że nie ma nadziei: jest znacznie więcej niż nadzieja dla „śmiertelnie" chorych pacjentów: jest Gerson. Książka to kompendium wiedzy, opartej na dziesiątkach lat skutecznego leczenia; będziesz chciał się nią podzielić z każdym, kogo znasz.

- Andrew W. Saul, Asystent Redaktora Naczelnego,
Journal of Orthomolecular Medicine.

Rozdział w „Metodzie doktora Gersona", który opisuje toksemię i niedobory, bardzo trafnie charakteryzuje nasz stan zdrowia jako zbiorowości - a pozostała część książki dostarcza skutecznego narzędzia do pokonania wszystkich tych problemów. Z kolei rozdział „Opowieści ciąg dalszy" opisuje wszystkie innowacje wprowadzone do programu Gersona, m.in. wyciąg z pestek grejpfruta, Tahebo, selen, zabieg glukozowo-potasowo-insulinowy czy pikolinian chromu. Wszystkie one nakierowane są na zwalczanie nasilających się niezmiennie chorób naszych czasów wliczając raka, kandydozę, infekcje wirusowe i cukrzycę.

- dr Karolin Dean
Autorka The Magnesium Mircie

   Książka Metoda doktora Gersona, może służyć jako drogocenne narzędzie do utrzymania i poprawy stanu Twojego zdrowia, jeżeli nie chorujesz lub powrotu do zdrowia, jeżeli jesteś chory. Znajdziesz tutaj wszelkie niezbędne informacje, jakich potrzebujesz do osiągnięcia obu z tych celów. Jest jednak kilka punktów, na które należy zwrócić szczególną uwagę, jeżeli stosujesz Terapię Gersona jako metodę leczenia choroby. W Twoim własnym interesie powinieneś przyjąć je do swojego serca i stale o nich pamiętać.
   Metoda doktora Gersona to doskonale nastrojony precyzyjny instrument, którego każdy element gra niezwykle ważną rolę i wpływa na wszystkie pozostałe elementy. Terapia musi być praktykowana całościowo bez pomijania żadnego, pojedynczego nawet szczegółu. Jeśli postąpisz inaczej, to nie tylko stracisz uzdrawiającą siłę terapii, ale również narazisz się na dalsze problemy zdrowotne.
   Nie rozpoczynaj Terapii Gersona na zasadzie eksperymentu, myśląc, że możesz się zawsze wycofać, jeśli program kuracji okaże się zbyt uciążliwy. Program istotnie jest wymagający, intensywny i całościowy - daleki od objawowego leczenia, jakie oferuje dziś medycyna konwencjonalna. Zamiast leczyć tylko symptomy, Terapia Gersona może naprawdę wyleczyć chorobę i zapewnić Ci zdrowie w przyszłości. Wybór należy do Ciebie. Przeczytaj tę książkę, żeby zrozumieć, co dokładnie oznacza podjęcie Terapii Gersona. Proszę, w Twoim najlepszym interesie, abyś podjął się jej tylko wówczas, kiedy będziesz w pełni przekonany i zdeterminowany kontynuować ją tak długo, aż wyzdrowiejesz. Na całym świecie są ludzie, którzy to zrobili i dzięki temu mogli wyjść z zagrażających życiu chorób, odzyskać zdrowie i wzbogacić swoje życie. Serdecznie Cię zapraszamy, abyś dołączył do ich grona.
   W miarę, jak będziesz zagłębiał się w lekturę, znajdziesz wiele odniesień do książki dra Maxa Gersona „ A Cancer Therapy: Results ofFifty Cases"1, która po raz pierwszy ukazała się w 1958 roku, rok przed śmiercią autora.
   Obecnie na rynku znajduje się szóste już wydanie tej książki Metoda doktora Gersona, która została przetłumaczona na cztery języki. Od czasu jej napisania technologia medyczna i badania zrobiły ogromy postęp, oferując możliwości, o jakich dr Gerson w jego czasach mógł tylko pomarzyć. Z tego powodu dzisiejszy czytelnik może uważać ,i Cancer Therapy" za nieaktualną lub mało znaczącą. Jednakże to, co pozostało bardziej niż aktualne, to światłe, oryginalne i kompleksowe podejście do przyczyn powstawania i leczenia chorób nowotworowych, diametralnie różne od podejścia współczesnej onkologii. Zaburzenie porządku i subtelnej równowagi organizmu na poziomie komórkowym, kończące się rakiem, jest takie samo dzisiaj, jak było od zawsze, a zdolność Terapii Gersona do radzenia sobie z tym problemem pozostała taka sama.
   Należy również pamiętać, że oprócz praktyki lekarskiej, dr Gerson był też bardzo cenionym naukowcem, mocno zaangażowanym w debatę polityczną nad tematem leczenia raka prowadzoną w Kongresie USA, uhonorowanym za swoją wyjątkowość przez laureata Nagrody Nobla dra Alberta Schweitzera. Jego kwalifikacje spełniały wszystkie wymogi tradycyjnej, opartej na dowodach, medycyny; dziś najnowsze badania zaczynają rzucać nieco światła wyjaśniającego skuteczność działania metody dra Gersona.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Charlotte Gerson, Beata Bishop

 • Tytuł oryginału: 

  Healing the Gerson Way: Defeating Cancer and Other Chronic Diseases

 • Liczba stron: 

  365

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-927678-6-2

 • Tłumacz: 

  Jacek Dybczak

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...