Nazistowskie korzenie Brukselskiej UE
Wczytuję dane...
KOD: 978-90-76332-63-5
Autor: Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki, Matthias Rath i August Kowalczyk
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Nazistowskie korzenie Brukselskiej UE

   Książka Nazistowskie korzenie Brukselskiej UE opowiada historię, którą wielu czytelników może, z powodów oczywistych, początkowo odrzucić. Postępując tak, mogą powiedzieć, że jeżeli te brzemienne w skutkach informacje historyczne udokumentowane tutaj byłyby prawdziwe, to z pewnością słyszeliby o nich wcześniej.

   Mając świadomość tego, my, jako autorzy, uznajemy to za nasz obowiązek zachęcić naszych czytelników nie tylko do przeczytania książki Nazistowskie korzenie Brukselskiej UE, lecz także do przyjrzenia się i przestudiowania dokumentów źródłowych podanych na dole jej stron. Przez prawie trzy czwarte stulecia, mówiono światu, że II wojna światowa została wywołana przez psychopatę, Adolfa Hitlera, i jego świtę rasistowskich chuliganów, nazistów. Jednakże, fakty są takie, że II wojna światowa była wojną podboju prowadzoną w imieniu kartelu chemiczno-naftowo-farmaceutycznego w celu objęcia kontrolą wartych wiele biliardów dolarów globalnych rynków w wyłaniających się obszarach produktów chemicznych, które można było opatentować.

   Oficjalne dokumenty Kongresu USA i norymberskich trybunałów zbrodni wojennych jednoznacznie pokazują, że II wojna światowa była nie tylko przygotowana, lecz także logistycznie i technicznie wsparta przez największy i najbardziej znany w owym czasie kartel naftowo-farmaceutyczny, a mianowicie, niemiecki kartel IG Farben, w którego skład wchodziły Bayer, BASF, Hoechst i inne firmy chemiczne. Podsumowanie aktu oskarżenia z Norymbergi dowodzi, ze bez IG Farben II wojna światowa nie miałaby miejsca.

   Książka ta jest także wyjątkową okazją dla tych wszystkich polityków i partii politycznych zwabionych, by wspierać brukselską UE bez znajomości jej historii lub rozumienia jej prawdziwego celu. Dotyczy to 27 przywódców państw, którzy podpisali „Traktat lizboński”, większość z których nie rozumiała, że ich podpisy tworzyły „Akt pełnomocnictwa” dla kartelu i jego udziałowców, umożliwiający przejęcie kontroli nad Europą. Politycy ci i partie polityczne mają teraz szansę dokonania całkowitego nawrotu i publicznego odwołania swego poparcia dla modelu Europy, który był budowany przez dziesięciolecia kłamstw i oszustw.

   W rozdziałach niniejszej książki podzieliliśmy się z Pań- stwem z pewnością otwierającą oczy analizą, jak spadkobiercy budowniczych Auschwitz podejmują jeszcze raz próbę zdobycia świata. Uświadomienie sobie skali iluzji i oszustw, jakie sprawiają, że próba podjęta przez owe siły również i dziś może się powieść, powinno stanowić dla Czytelnika dobrą lekcję. Jedyny sposób, aby powstrzymać podbój świata, zarówno dziś, jak i w przyszłości, to uodpornienie się nas wszystkich na kłamstwa i zwodniczą mowę, tkwiących u samych podstaw modus operandi tych sił.

  Co więcej, teraz, gdy ujawniliśmy prawdę o budowniczych Auschwitz, uważamy za nasz święty obowiązek zaproponowanie wyjścia z tej sytuacji.

   Książka Nazistowskie korzenie Brukselskiej UE to nic więcej, ale napisana od nowa historia XX w.

   Wynika z niej, że plany na wiek XXI muszą być zrewidowane by uwzględnić nasze nowe zrozumienie przeszłości.

   Otrzeźwiająca analiza przedstawiona w niniejszej książce daje też niepowtarzalną okazję kształtowania naszej przyszłości bez powtarzania błędów z przeszłości. Biorąc pod uwagę ogrom tych błędów, już dzisiaj należy podjąć bardzo odważne, daleko idące kroki o znaczeniu globalnym. Co więcej, czas na planowanie drogi do lepszego świata nadszedł właśnie teraz. Ponieważ jeżeli natychmiast nie wyciągniemy poprawnych wniosków z lekcji historii, to ludzkość zaprzepaści ważną okazję do zmiany kursu.

    W tym rozdziale przedstawimy działania konieczne do stworzenia świata zdrowia, pokoju i sprawiedliwości. Taki świat nie musi być dłu- żej iluzją. Można, a nawet trzeba zbudować go teraz. To, jak szybko stanie się on rzeczywistością, zależy tylko od jednego czynnika, od tego, jak wielu z nas poświęci się realizacji tego celu. To wezwanie do działania kierujemy przede wszystkim do młodszego pokolenia, bo to ich świat i dzisiaj waży się ich przyszłość.

    Ludzkość stoi na rozdrożu. A alternatywa jest skrajnie zróżnicowana.

   Z jednej strony znajdują się interesy ekonomiczne, które wzbogacają się na chorobach, nędzy i śmierci milionów ludzi. Z drugiej zaś znajdują się ludzie świata, dla których nie ma ważniejszej rzeczy niż ochrona ich zdrowia i życia.

  Ci, którzy przeżyli obóz koncentracyjnych w Auschwitz, dostrzegli ten decydujący moment w historii ludzkości. Jako nieliczni ocaleni z piekła na ziemi sprzed kilkudziesięciu lat, przekazują oni obowiązek moralny całej dzisiejszej ludzkości poprzez wezwanie do „Relay of Life” (Sztafety Życia).

   „Sztafeta Życia” jest nie tylko obowiązkiem moralnym, ale także wezwaniem do działania, aby chronić życie na ziemi w najszerszym tego słowa znaczeniu, tworząc w ten sposób podstawy dla lepszego świata.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki, Matthias Rath i August Kowalczyk

 • Tytuł oryginału: 

  The Nazi Roots of the 'Brussels EU

 • Liczba stron: 

  277

 • Wymiary: 

  130x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-90-76332-63-5

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...