Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-2255-9
Autor: Joe Vitale
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: One Press

Wprowadzenie do książki

Oczekuj cudów

   Moje życie było i nadal jest wspaniałą przygodą pełną cudów, które łagodnie prowadzą mnie po ścieżce do sukcesu i samodoskonalenia. Przez ostatnie kilka lat wielu ludzi z powodzeniem wprowadziło w życie koncepcje, które opisałem w swoich książkach, takich jak Moc przyciągania, Zero ograniczeń czy Klucz do sekretu. Często dostaję od czytelników e-maile, w których opisują, jakie cuda wydarzyły się w ich życiu — o wielu z nich przeczytasz w tej książce. Co jakiś czas dostaję również e-maile od ludzi, którzy twierdzą, że wypróbowali moje metody, a mimo to w ich życiu nic się nie zmieniło. Opowiadają o celach, które sobie wyznaczyli, o działaniach, które podjęli, a nawet o wydarzeniach, które przekonały ich, że moje techniki są nieskuteczne. Chcą wiedzieć, dlaczego tak się stało.
    Postanowiłem napisać tę książkę, ponieważ istnieje pewien kluczowy element, o którym wiele osób zapomina. Ludzie często mówią, że czegoś pragną: chcą być bogaci, jeździć sportowymi samochodami albo mieszkać w wielkim domu na wzgórzu. Jednocześnie mają liczne ograniczające przekonania, które przejawiają się w formie negatywnego myślenia.

Oto przykładowe stwierdzenia:


„Nie zasługuję na to, żeby być bogatym”.
„Bogaci ludzie to złodzieje”.
„Gdybym miał szybki samochód, pewnie roztrzaskałbym się nim na drzewie”.
„Moja żona pomyśli, że mam kryzys wieku średniego”.
„Jeśli kupię duży dom, wszyscy będą chcieli pożyczać ode mnie pieniądze”.
„Będę czuł się winny, jeśli będę posiadał dużo rzeczy, a inni nie”.


   Te negatywne myśli są skutkiem ograniczających przekonań, które zakorzeniły się w Twoim umyśle. Nawet jeśli mówisz, że chcesz być bogaty, Twoje przekonania uniemożliwiają Ci przyciągnięcie pieniędzy. Stają się czymś, co nazywam „antyzamiarami”. Mimo iż twierdzisz, że chcesz udoskonalić określony obszar swojego życia, antyzamiary stają na drodze do realizacji Twojego celu. To dlatego zrzuciłeś tylko 10 kg zamiast 20, zarobiłeś 25 000 złotych zamiast 100 000 i czujesz wstyd za każdym razem, gdy w Twoim Punto strzela gaźnik.
    Musisz wiedzieć, że niektóre antyzamiary są silniejsze niż inne. Szczególnie dotyczy to sytuacji, gdy brałeś udział w programach rozwoju osobistego i jesteś rozczarowany ich efektami; to oznacza, że Twoje przekonania są głęboko zakorzenione, a wyzbycie się ich wymaga więcej czasu i wysiłku. Ale to jest do zrobienia. 
   Wykonując kolejne kroki opisane w tej książce, dowiesz się, jak identyfikować ograniczające przekonania, które tkwią w Twoim umyśle, i pozbyć się ich raz na zawsze. Gdy to zrobisz, otworzysz drzwi, za którymi czekają na Ciebie cuda bogactwa i obfitości.
   Mieszkam w pięknym mieście na wzgórzu — Teksasie. Jedną z moich ulubionych form odpoczynku jest wieczorny relaks w zamontowanej przed domem wannie z gorącą wodą i wpatrywanie się w gwiazdy. Wiem, że były one świadkami mojego upadku, który miał miejsce kilkadziesiąt lat temu. Widziały, jak straciłem dach nad głową, jak próbowałem wyjść z biedy i jak zacząłem odnosić niewiarygodne sukcesy, gdy nauczyłem się spodziewać cudów w swoim życiu. Ta prawda to dla mnie dowód na to, że wspaniały spektakl wszechświata trwa wiecznie i jest dostępny dla wszystkich, którzy są otwarci na jego obfitość. Od momentu, gdy postanowiłem się zmienić, moje życie stało się bogatsze i piękniejsze, niż kiedykolwiek mogłem sobie wymarzyć.
   Być może podchodzisz do tego sceptycznie; może jesteś czymś rozczarowany albo bezskutecznie próbujesz osiągnąć wyższy poziom świadomości i oświecenia. Bez względu na to, jakimi pobudkami się kierujesz, w każdej chwili możesz zmienić swoje życie i wpuścić do niego odrobinę magii.
   Zmobilizuj się i dokonaj właściwego wyboru. Dołącz do gry i przekonaj się, dokąd Cię ona zaprowadzi, zamiast siedzieć z boku i obrzucać błotem coś, czego do końca nie rozumiesz.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Joe Vitale

 • Tytuł oryginału: 

  Expect Miracles

 • Liczba stron: 

  184

 • Wymiary: 

  148x210

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-246-2255-9

 • Tłumacz: 

  Joanna Sugiero

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...