Wczytuję dane...
KOD: 978-83-926167-6-4
Autor: Doreen Virtue
EAN: 9788392616764
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: P&G Editors

'

Wprowadzenie do książki

Oczyszczanie Czakr

   Jesteś istotą składającą się ze światła, miłości i "''inteligencji. Te cechy to esencja czystej energii. A więc jesteś bytem energetycznym. Czasami jednak możesz tego nie odczuwać. Właściwie możesz uważać, że jesteś kompletnym przeciwieństwem energii. Mimo to, posiadasz niezmierzony jej zasób wewnątrz siebie, a energia ta ma nadzwyczajne właściwości.
   Twoje myśli kontrolują przepływ energii wewnątrz i wokół ciebie. Cokolwiek pomyślisz, ma to wpływ na twoje samopoczucie oraz na twoje doświadczenia. Sposób, w jaki myślisz, oddziałuje na różne centra energetyczne wewnątrz i wokół ciebie. Innymi słowy rzeczy, o których myślisz najczęściej, takie jak pieniądze, sprawy duchowe, twoje relacje z ludźmi i tak dalej, wpływają na twoje centra energetyczne. Centra te wyglądają jak wiatraczki z zachodzącymi na siebie śmigłami. Nazywamy je „czakrami”, co w starożytnym Wschodnim języku Sanskrytu oznaczało koło.
    Mimo tego, że ciało ma wiele czakr, media i uzdrowiciele generalnie poświęcają uwagę tylko tym najważniejszym. Czakry te znajdują się tuż obok gruczołów produkujących hormony. Przesyłają przez ciało witalną energię życia (zwaną także „ki”, „chi” lub „prana”), by zapewnić witalność. Są jak ruchome ramiona w grze flipper utrzymujące kulę na właściwym kursie. Ta energia życiowa pochodzi od Boga i daje nam dostęp do wszelkiej wiedzy lub metapsychicznych informacji.
   Twoje czakry nieprzerwanie promieniują i otrzymują energię. Jeśli masz negatywne myśli, czakry są zabrudzone gęstą, czarną energią. Zanieczyszczone czakry nie mogą przesyłać wystarczającej ilości energii, a ty czujesz się ospały oraz brak ci równowagi. Tracisz też kontakt ze swoimi naturalnymi zdolnościami.
   Posiadasz czakrę odpowiadającą każdemu problemowi, o którym często myślisz. Jest czakra powiązana z myślami o pieniądzach i karierze, związkach, twojej przyszłości, apetycie i zwyczajach, celach i aspiracjach. Jeśli twoje myśli w całości bazują na miłości i wierze, te czakry działają w perfekcyjnie zdrowy sposób. Twoja energia i życie przebiegają łagodnie, a ty sam doświadczasz harmonii i szczęścia.
   Jednakże prawie każdy ma co jakiś czas skłonności do obaw lub obsesji dotyczących życia. Strach ma wpływ na czakrę, która odpowiada problemowi, o którym myślisz. Ta szczególna czakra staje się zanieczyszczona, skurczona lub spuchnięta. W rezultacie możesz odczuwać zmęczenie lub wyczerpanie, nie zdając sobie sprawy, skąd się biorą.
   Twoje czakry wpływają także na twoją intuicję. Z oczyszczonymi i zbalansowanymi czakrami z łatwością rozpoznasz informacje dotyczące innych ludzi bądź twojej przyszłości, usłyszysz także głosy Boga i aniołów.
   W książce Oczyszczanie Czakr zapoznasz się z funkcjami głównych czakr oraz ezoterycznymi metodami na oczyszczanie ich ze strachu. Twój naturalny stan składa się z silnej energii, intuicji i kreatywności. Nie ma potrzeby dokonywania zmiany czegokolwiek w sobie, aby cieszyć się tymi składnikami - są już wewnątrz ciebie. Tak jak rzeźbiarz musi odłupać części statuy, które nie są częścią ostatecznego dzieła - ty potrzebujesz tylko oczyszczenia ze strachu by, odkryć swoje wrodzone zdolności.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Doreen Virtue

 • Tytuł oryginału: 

  Chakra Clearing

 • Liczba stron: 

  122

 • Wymiary: 

  148x165

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-926167-6-4

 • Tłumacz: 

  Patrycja Lech

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...