Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7746-420-5
Autor: Brian Tracy, Christina Tracy Stein
EAN: 9788377464205
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: MT Biznes

Brian Tracy jest jednym z najpopularniejszych amerykańskich prelegentów, od 30 lat prowadzi odczyty na całym świecie. W jego 5000 seminariów uczestniczyło ponad 5 milionów słuchaczy w 58 krajach. Ten charyzmatyczny mówca zajmuje się tematyką zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach, organizacji czasu, doskonalenia technik sprzedaży i planowania strategicznego. Brian Tracy jest też autorem ponad pięćdziesięciu książek. Jedną z najpopularniejszych jest ZJEDZ TĘ ŻABĘ, prawdziwe vademecum podnoszenia wydajności w pracy i osiągania z niej zadowolenia. Książka ta sprzedała się w 3 milionach egzemplarzy w 38 krajach.

Christina Tracy Stein ukończyła studia na University of Southern California i Antioch University, gdzie specjalizowała się w psychologii klinicznej. Jest członkiem specjalistycznych organizacji naukowych. Obecnie prowadzi prywatną praktykę w Santa Monica w Kalifornii. Przed rozpoczęciem prywatnej praktyki zajmowała się poradnictwem dla dorosłych i opracowywaniem programów grupowych. Spędziła ponad pięć tysięcy godzin jako psychoterapeuta i doradca osobisty.


Jesteś na ziemi po to, by zrobić ze swoim życiem coś wspaniałego - doświadczyć szczęścia i radości, nawiązać wiele wspaniałych relacji z innymi ludźmi, cieszyć się zdrowiem, dobrobytem i całkowitym spełnieniem marzeń. Dlaczego więc nie żyjesz zgodnie ze swoimi marzeniami? Jeśli chcesz poznać przyczyny swego szczęścia lub jego braku, sukcesu albo niepowodzeń, wygranych i przegranych, nie musisz odchodzić daleko; wystarczy podejść do najbliższego lustra. To, co myślisz o osobie, którą zobaczysz w lustrze, w dużym stopniu determinuje, jakość twojego życia. Jeśli zmienisz myślenie na swój temat, prawie natychmiast zmienisz całe swoje życie.

Kim jest „Żaba twojego życia", którą powinnaś czy powinieneś „pocałować", żeby osiągnąć wszystko to, co tak naprawdę leży w granicach twoich możliwości? I z jakimi negatywnymi doświadczeniami swojego życia musisz się zmierzyć, jakim wspomnieniom musisz stawić czoła, aby wykorzystując je, zmienić się w człowieka sukcesu?

Czego wszyscy chcemy

Ważnym celem ludzkiego życia jest osiąganie szczęścia i spokoju ducha. Każdy normalny człowiek chce cieszyć się i doświadczać pozytywnych emocji, takich jak miłość, przyjemność, satysfakcja i uczucie samorealizacji w życiu.
Prawdopodobnie jednym z najważniejszych odkryć psychologii zajmującej się zagadnieniami samorealizacji było to, że największą przeszkodą, jaka znajduje się między tobą a tym wspaniałym życiem, o którym marzysz, jest negatywne podejście do siebie i innych. Dopiero, gdy nauczysz się „całować wszystkie te „Żaby", ciągle próbując znaleźć pozytywne elementy w każdej napotkanej osobie i w każdym zdarzeniu, doświadczysz swojego pełnego potencjału ukierunkowanego na sukces.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Brian Tracy, Christina Tracy Stein

 • Tytuł oryginału: 

  Kiss that Frog!

 • Liczba stron: 

  152

 • Wymiary: 

  150x225

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7746-420-5

 • Tłumacz: 

  Marian J. Waszkiewicz

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...