Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7649-155-4
Autor: L. Puczko
EAN: 9788376491554
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Medycyna wielowymiarowa

   Większość systemów uzdrawiających Ameryki i Europy Zachodniej (jogging, gimnastyka, kąpiele morsów, odżywianie wegetariańskie, dieta Sheltona itd.) jest ukierunkowana na uzdrowienie ciała fizycznego bez korekty struktur świadomości, która steruje ciałem fizycznym na wszystkich poziomach jego istnienia, poczynając od systemów fizjologicznych i organów, a kończąc na poziomie wewnątrzkomórkowym, komórkowym i jądrowym.
Stąd właściwie wynika dosyć niska skuteczność leczenia chorób przewlekłych z wykorzystaniem tych systemów samouzdrawiania. Zazwyczaj gdy człowiek przestaje stosować podobne mechaniczne systemy, wszystkie jego dawne choroby powracają, ale w bardziej skomplikowanej i uciążliwej postaci.
   Wypracowaliśmy metodę zbudowania indywidualnej matrycy chorób przewlekłych (już istniejących i potencjalnych) dla konkretnej osoby oraz metodę eliminacji zapisów obcych wibracji z podświadomości i z niektórych struktur świadomości z zastosowaniem specjalnego algorytmu, składającego się z 10 etapów, dającego możliwość wyleczenia chorób przewlekłych.
   Opisowi budowania i odszyfrowania matrycy chorób przewlekłych są poświęcone rozdziały 6 i 7 tej książki. W tych rozdziałach są opisane również mechanizmy powstawania wielu patologii organizmu. Szczególną uwagę poświęciliśmy walce z chorobotwórczym mikroświatem, który mieści się wewnątrz nas i zmienia każdą chorobę w przewlekłą.
   Aby wypracować metody walki z uśpionym ogniskiem infekcji, należy ustalić zakres jej częstotliwości. Właśnie studiowanie spektrów częstotliwości infekcyj-no-inwazyjnego planu człowieka pozwoliło nam wykryć wiele przejściowych form i mutacji z niesamowicie wysokim stopniem przystosowania do środowiska wewnętrznego organizmu, ich odporność na ciała obronne organizmu, kolektywne oddziaływanie, związane ze strukturą o różnych częstotliwościach wielu mikroorganizmów, których spektra nakładają się na siebie, co uniemożliwia wyleczenie takich chorób, jak rzęsistkowica, drożdżyca i inne, niezależnie od tego, jak ogromna jest ilość środków farmakologicznych produkowanych na całym świecie.    Te mikroorganizmy rzeczywiście będą niezniszczalne, jeśli będziemy walczyć osobno z każdym ogniskiem.
  Stworzyliśmy metodę oczyszczania organizmu ze wszystkich ukrytych ognisk infekcji za pomocą rzędów wibracyjnych według algorytmu podanego w rozdziale 8 tej książki. Szczególną uwagę w tym rozdziale poświęcono wczesnemu wykryciu chorób nowotworowych i wypracowaniu strategii walki z już istniejącymi. Nasza metoda daje pozytywne rezultaty w praktycznym wyleczeniu wielu postaci raka.
  Na koniec chcę powiedzieć kilka słów moim Czytelnikom.
  Choroby przewlekle można wyleczyć, jeżeli odcyfrujemy matrycę obcych wibracji przechowywanych w wewnętrznym biokomputerze człowieka. Mam nadzieję, że stworzona przez nas metoda umożliwi Wam to.
  Bądźcie nieugięci i niezłomni w osiągnięciu wyznaczonego celu, a choroba na pewno się podda. Nie zapominajcie, że przechowujecie w sobie cząstkę Boską.
Niech Bóg Was wspomaga!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  L. Puczko

 • Liczba stron: 

  407

 • Wymiary: 

  170x240

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7649-155-4

 • Tłumacz: 

  Marina Mockałło

 • Rok wydania: 

  2009 / dodruk 2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...