Potęga Intuicji Odkryj Moc Wewnętrznego Umysłu
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-924917-6-7
Autor: Jaime T. Licauco
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Wena

Wprowadzenie do książki

Potęga intuicji

    Najnowsza publikacja Licauco, która ukazała się w druku około 1992 roku, nazywa się po prostu Exploring the Powers ofYour Inner Mind (For Health, Wealth and Happiness). [Potęga intuicji. Odkryj moc wewnętrznego umysłu (Dla zdrowia, szczęścia i dobrobytu)]. Jest to wspaniała, wciągająca rozprawa, zwięzłe podsumowanie jego własnych, rozległych badań ludzkiego umysłu, w dwunastu rozdziałach napisanych w charakterystycznym bezpośrednim, logicznym, przejrzystym i precyzyjnym stylu. Ta książka pełna jest rzetelnych i miarodajnych przykładów z prawdziwie naukowych źródeł i wiarygodnych świadectw, wraz z obrazowymi opisami dramatycznych wydarzeń i zjawisk, służącymi jako praktyczna ilustracja - wszystko to zaczerpnięte z jego ponad dwudziestoletnich doświadczeń, krytycznej obserwacji, nauczania i doradztwa oraz zaangażowania w sprawy zjawisk parapsychicznych i parapsychologii.
    Poprzez ciągłe podróże obejmujące cały świat, i międzynarodowe kontakty, JTL na bieżąco uaktualnia swą wiedzę na temat nieograniczonej globalnej ewolucji rozumienia umysłu: od starożytności aż po przyszłość.
     Wszyscy czytelnicy jego artykułów o Wewnętrznym Umyśle oraz zagorzali zwolennicy, tacy jak ja, z radością przyjmą tę książkę, rzetelnie opisującą i wyjaśniającą nieograniczone, ukryte moce i najgłębsze tajemnice ludzkiego umysłu. Jasno zdefiniowane i rozsądnie rozgraniczone są w niej techniki medytacji i wizualizacji, zastosowania symboli, czytania umysłu, „Trzeciego Oka”, kart tarota, przewidywania przyszłości, widzenia zdalnego, telepatii, bratnich dusz - karmy - reinkarnacji, postrzegania pozazmysłowego, jasnowidzenia, projekcji astralnej, a nawet astralnego seksu (!), użycia wahadełka, telekinezy, psychometrii, azjatyckiego mistycyzmu i ludowej medycyny, chirurgii duchowej, świata duchów i duchowych przewodników, jak również wierzeń i praktyk tubylców, jak np. manghuhula, manghihilot, magia i czarodziejstwo! Opowiada nam o przenikającym wszystko Ruchu New Age i Erze Wodnika, odpierając krytyczne zarzuty oraz religijne uprzedzenia i tradycje. W rzeczy samej obejmuje ona całą rozległą tematykę, którą zajmowaliśmy się na kursach Rozwoju Wewnętrznego Umysłu.
    Krótko mówiąc, ta książka daje nam szersze możliwości uzyskania lepszego zrozumienia najwyższych poziomów ludzkiej świadomości i duchowości, niż mielibyśmy po prostu „robiąc to” samemu. Pozwala nam na wewnętrzny wzrost i oświecenie oraz na realizowanie pozytywnych, wyższych celów. Podczas tego radosnego procesu odkrywania siebie i uświadamiania sobie rozległych, ukrytych mocy naszego umysłu zostajemy jednak powiadomieni o ciążącej na nas odpowiedzialności - nie możemy nigdy używać ich do negatywnych, egoistycznych celów, a jedynie dla dobra ludzkości i powodowani miłością do niej, jeśli nie chcemy, aby odbiło się na nas niepowstrzymane prawo karmy.
   Przy pomocy wielu przykładów zdumiewających sukcesów i prawdziwych doświadczeń uczestników zajęć rozwoju umysłu, które odsłaniają niesamowitą moc obrazów, JTL przekonująco dodaje nam otuchy: „Im się udało, więc tobie też może!”. Czytajmy więc i z radością odkrywajmy potencjał naszego Wewnętrznego Umysłu, dla własnego zdrowia, szczęścia, dobrobytu, aby dodać znaczenia naszemu życiu!
   Doprawdy, ciągła komunikacja z własnym wewnętrznym subtelnym Ja pozwala ukazać się wrodzonej boskości człowieka, oczyszczając ducha i czyniąc ludzkość lepszą.

LUCRECIA R. KASILAG

Przedmowa do wydania poprawionego

   Pierwsze wydanie niniejszej książki zostało opublikowane przez Instytut Rozwoju Umysłu Wewnętrznego w 1992 roku. W ciągu kolejnych 10 lat ukazało się dwanaście nakładów. Publikacja podobała się zarówno studentom, jak i profesjonalistom, którzy polecali ją krewnym i znajomym. Jest to jedna z najlepiej sprzedających się książek mojego autorstwa, która cieszy się popularnością do dziś. Jednym z powodów jej poczytności są praktyczne informacje napisane łatwym, zrozumiałym językiem.
   To poprawione i uaktualnione wydanie tylko w 50 procentach składa się z treści zawartych w edycji pierwszej. Druga połowa to całkowicie nowy materiał, oparty na najnowszych badaniach. Uczyniłem tę książkę bardziej zwięzłą w ujęciu tematu, dzięki czemu jest bardziej użyteczna, rzeczowa i poręczna.
    Rozszerzyłem na przykład rozdział o wizualizacji i dodałem do niego nowe wiadomości o użyciu obrazów do samouzdrawiania. Ludzie biznesu, przedsiębiorcy i inne osoby podejmujące odpowiedzialne decyzje powinny docenić praktyczne teksty o intuicyjnym rozwiązywaniu problemów i wykorzystaniu całego mózgu, zawierające również dowody na istnienie silnej relacji pomiędzy ESP (Postrzeganie pozazmysłowe od ang. Extrasensory perceptiori) a dochodami.
   Dodałem również nowe treści do rozdziałów 7 (Unikalne zastosowania potęgi umysłu) i 8 (Najczęściej zadawane pytania na temat Wewnętrznego Umysłu).
   Chociaż to poprawione wydanie to praktycznie zupełnie nowa książka, zdecydowałem się pozostawić wstęp autorstwa dr Lucrecii R. Kasilag, Narodowej Artystki1 w dziedzinie muzyki, ponieważ nawet po ponad dziesięciu latach wciąż uważam jej spostrzeżenia za aktualne.
   Moim zamiarem było stworzenie praktycznego podręcznika efektywnego wykorzystania obu półkul naszego mózgu. Mam nadzieję, że choć w pewnym stopniu osiągnąłem ten cel.

JAIME T. LICAUCO 2005

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jaime T. Licauco

 • Tytuł oryginału: 

  Exploring the powers of your inner mind

 • Liczba stron: 

  228

 • Wymiary: 

  205x145

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-924917-6-7

 • Tłumacz: 

  Maciej Witalewski

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...