Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-328-8
Autor: Esther Hicks,Jerry Hicks
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373773288
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

'

Wprowadzenie do książki

Proś a będzie Ci dane

    Książka, którą trzymasz w ręku, zawiera najbardziej potężne nauki, które są dostępne dzisiaj na tej planecie. Osobiście zostałem głęboko poruszony przekazem, który prezentuje Abraham na kartach tej książki, jak również na kasetach, dostarczanych przez Esther i Jerry''ego przez ostatnie 18 lat. Czuję się zaszczycony tym, że Abraham poprosił mnie o napisanie krótkiej przedmowy do książki, którą uważał za kamień milowy. Jest to wyjątkowa publikacja.
    Masz szczęście poznać myślenie osób, które są na stałe połączone ze Źródłem Energii. Ponadto autorzy są głosami Ducha i posługują się zrozumiałym językiem, który natychmiast możesz przełożyć na działania.    Otrzymujesz wzorzec, za pomocą którego możesz zrozumieć i kształtować swój własny los.
leżeli nie jesteś w tej chwili gotów do czytania i stosowania tej wielkiej mądrości, to zachęcam cię, abyś po prostu nosił tę książkę przy sobie przez kilka tygodni. Pozwól, by energia, którą zawiera książka, rozpuściła wszelki opór, pojawiający się w twoim ciele i umyśle. Pozwól, by weszła ona w rezonans z wewnętrzną przestrzenią, która pozbawiona jest formy oraz granic - z twoją duszą. Abraham nazwie to wibracyjnym połączeniem z twoim Źródłem.
   Istniejemy w wibrującym Wszechświecie. Einstein stwierdził, że: „Nic się nie wydarza, dopóki nie pojawi się ruch". Oznacza to, że wszystko wibruje w obszarze specyficznej, mierzalnej częstotliwości. Jeżeli rozbijemy ten trwały, materialny świat na mniejsze, drobniejsze komponenty ujrzymy, że ta trwała materia jest tylko tańcem cząsteczek w pustej przestrzeni. Kiedy zejdziemy na poziom najdrobniejszych cząstek, odkryjemy,że emanują one ze źródła o niezwykle szybkiej wibracji. Ta najwyższa i najszybsza energia zwana jest Źródłem Energii. Z tej wibracji wyłaniasz się ty, każda osoba i cała rzeczywistość: ciała, rzeczy, umysły i ego.
   Kiedy oddzielamy się od tego Źródła Energii, wkraczamy w świat naszych problemów, chorób, niedostatków i lęków.
   Nauki Abrahama pomagają nam wrócić do Źródła, z którego pochodzą i do którego powracają wszelkie rzeczy. Podałem przybliżony opis tego Źródła Energii w mojej książce The Power oflntention. Abraham przekazuje ci tę oświecającą mądrość i podkreśla korzyści, które płyną z pełnego połączenia ze Źródłem. Z tego powodu prezentowaną książkę nazywam wydawniczym kamieniem milowym.
   Pozostajesz w bezpośrednim, świadomym kontakcie z grupą uczciwych Istot, które mają na uwadze jedynie twoje dobro. One przypominają ci, że pochodzisz ze źródła dobra. Te Istoty informują cię, że do ciebie należy wybór. Możesz wybrać przywołanie energii o wysokich wibracjach i pozwolić jej swobodnie wpłynąć w każdy aspekt swego życia. Możesz też oprzeć się jej, a wtedy pozostaniesz oddzielony od tego, co żywi i dostarcza miłości.
   Przekaz jest zaskakujący, a jednocześnie prosty: pochodzisz ze Źródła miłości i dobrobytu. Kiedy dostosowujesz się do tej energii pokoju i miłości, wówczas odzyskujesz moc swego Źródła. Ta moc pozwala ci spełniać pragnienia, przywołuje pomyślność, przyciąga obfitość. Obdarza cię także Boskim przewodnictwemw formie właściwych ludzi i właściwych okoliczności. Tak właśnie działa twoje Źródło. Ponieważ ty sam pochodzisz z tego Źródła, możesz czynić to samo. Spędziłem cały dzień z Esther i Jerrym i wysłuchałem setek przekazów, pochodzących od Abrahama. Są to przekazy z pierwszej ręki.
   Rozpoczynacie podróż, która może odmienić wasze życie. Tę podróż oferują wam dwie najbardziej autentyczne i czyste duchowo osoby, jakie kiedykolwiek napotkałem. Jerry i Esther Hicks są pod ogromnym wrażeniem roli, jaką odgrywają w przekazie nauk. Podobnie jak ja, pisząc tę przedmowę.
   Zachęcam was do uważnego czytania tych słów i do natychmiastowego ich stosowania. Te słowa potwierdzają pewną obserwację, którą dzielę się od wielu lat: „Kiedy zmienisz swój sposób patrzenia na rzeczy, zobaczysz, że rzeczy zmieniają się". Będziesz mógł zobaczyć i doświadczyć, jak świat zmienia się na twoich oczach. Jest to świat tworzony przez Źródło Energii, które chce, byś się z nim ponownie połączył i żył zdrowo i radośnie.
   Dziękuję, Abraham, że pozwoliłeś mi napisać kilka słów do tej cennej, bardzo cennej książki.

Kocham cię - KOCHAM WAS WSZYSTKICH - Wayne

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Esther Hicks,Jerry Hicks

 • Tytuł oryginału: 

  Ask and it is given : learning to manifest your desires

 • Liczba stron: 

  271

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-470-4

 • Tłumacz: 

  Paweł Karpowicz

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...