Wczytuję dane...
KOD: 978-83-89895-99-0
Autor: Ernst Hammes, Gisela van den Hoovel
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788389895990
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Rozwiązania EM Dom i ogród

Możliwości Efektywnych Mikroorganizmów

  Zawarte w EM-1 mikroorganizmy wydzielają substancje przeciwutlenia-jące, stwarzając w środowisku pewną nadwyżkę energii, która niweczy destrukcyjną aktywność wolnych rodników.
Wiemy, chociażby z reklam artykułów spożywczych, że wolne rodniki są odpowiedzialne za to, że nasz organizm od czasu do czasu „strajkuje". To z ich powodu płacimy coraz więcej za oczyszczanie ścieków oraz za naprawę i konserwację urządzeń technicznych. Jeśli więc mamy do dyspozycji producenta nadwyżki energii, jakim jest EM-1, to dzięki niemu możemy zaprowadzić ład i porządek w wielu dziedzinach życia.
Dziś powątpiewa się w możliwość uniwersalnego zastosowania jednego produktu. Jesteśmy przyzwyczajeni do poszukiwania wielu specjalistycznych rozwiązań różnych problemów, przez co sami siebie ograniczamy w wolności myślenia. Sądzimy, że potrzeba nam różnych rodzajów butów, rowerów, na każdą chorobę innych lekarstw i w każdej sytuacji życiowej oryginalnych rozwiązań. Przez ten sposób myślenia straciliśmy kontakt z zasadami, jakimi rządzi się życie.

   Autorzy tej książki opisują podstawowe zasady i praktyczne zastosowania EM w codziennym życiu. Pokazują, w jaki sposób można pozbyć się z pomieszczeń roztoczy, jak również dlaczego warzywa i sałata dłużej utrzymują świeżość. Dzięki technologii EM wodę można przygotować tak, że łatwiej będzie docierała do komórek organizmu i efektywniej wspierała proces przemiany materii. EM-1 jest stosowany w Europie w wielu domach, ogrodach, w hodowli zwierząt domowych i gospodarskich, a także w oczyszczalniach ścieków. To szerokie zastosowanie jest dowodem na to, że EM naprawdę jest tak skuteczny, jak zapewniają doradcy EM. Choć zastosowanie EM w tak wielu dziedzinach życia wydaje się nieprawdopodobne, to sukces takiego zastosowania jest pewny.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Ernst Hammes, Gisela van den Hoovel

 • Tytuł oryginału: 

  EM Lösungen Haus und Garten

 • Liczba stron: 

  148

 • Wymiary: 

  165x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-89895-99-0

 • Tłumacz: 

  Kamińska Beata

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...