Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8171-093-0
Autor: Vadim Tschenze
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN

Energetyczna kuchnia rosyjskich uzdrowicieli

  Gotowanie może być przyjemnością począwszy od planowania dań przez zakupy, przygotowanie potraw aż do ich spożycia.
   Jak starałem się to tu wyłuszczyć, działanie przedstawionych produktów spożywczych nie ogranicza się jedynie do fizycznego poziomu, ale sięga również do współzależności pomiędzy tym co duchowe a energiami kosmicznymi. Ta wiedza o pozasubstan-cjalnych związkach drzemie w głębi nas od urodzenia. Jeżeli jej w sobie nie odnajdujesz, to znaczy, że pod wpływem zdobywania wiedzy z bliższego i dalszego otoczenia oraz na skutek wwiercającego się wpływu świata zewnętrznego doszło do zapomnienia jej już w dzieciństwie. Jeżeli jednak w dojrzałym wieku zaczniemy zajmować się przekazywanymi od dawna prawdami dotyczącymi energii, możemy ponownie nawiązać kontakt z prawdziwymi korzeniami naszej egzystencji.
   Wrażliwe postrzeganie „materii kulinarnej” połączone z wyczuciem zarówno energetycznym, jak i pragmatycznym pomogą osobom duchowym mocniej stąpać po ziemi oraz będą stanowić wsparcie w pozytywnym postrzeganiu własnej egzystencji jako naczynia z ciała i krwi. Zawsze bowiem człowiek nakierunkowuje się na świat materialny. Ma to sens, w przeciwnym razie w końcu nie moglibyśmy istnieć. W ten sposób postrzegali to szamani wszelkich czasów i narodowości. To wspaniałe, że możemy pogłębiać ich wiedzę, spożywając odpowiednio przyrządzone pokarmy, których działanie sięga daleko poza czysto fizyczne działanie.
  Nauka o otaczających i przenikających nas energiach jest bardzo kompleksowa i z pewnością nie uzyskaliście tu odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Jeżeli pragniecie zaspokoić swoją ciekawość, gorąco polecam inne publikacje autora i prowadzone przez niego seminaria.
   Nie pozostaje mi nic jak tylko życzyć wam i waszym bliskim udanego smakowania potraw przyrządzonych według wiedzy tak dawnej jak poszukiwanie przez człowieka sensu życia, stanowiącej równie ważny składnik wszelkich kultur, które powinny was napełnić nowym życiem. W znaczny sposób przyczyniacie się w ten sposób do zachowania zdrowia i ogólnego samopoczucia, z czego z pewnością i inni będą korzystać.

Odżywianie a energia
Artykuły spożywcze a kosmologia
Aktualny stan wiedzy o zdrowiu jelitowym, mikrobiotach i równowadze kwasowo-zasadowej
Część druga: Przepisy według kodów planetarnych® dla ciała, ducha i duszy
Przystawki
Zupy
Dania główne
Desery na poprawę humoru

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Vadim Tschenze

 • Tytuł oryginału: 

  Heilenergetische Ernährung: Russisch-schamanische Lebensessenzen und Rezepturen

 • Liczba stron: 

  224

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8171-093-0

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...