Wczytuję dane...
KOD: 978-83-722-9633-7
Autor: Robynne Chutkan
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Feeria

Wprowadzenie do książki

Ulga dla brzucha

  Jeśli cierpisz na wzdęcia i poszukujesz na to rady, trafiłaś we właściwe miejsce. W mojej poradni gastroenterologicznej Digestive Center for Women pomogłam „otęchnąć” tysiącom kobiet, tak by mogły bez trudu wrócić do noszenia swoich dopasowanych dżinsów – jest szansa, że to samo będę mogła zrobić dla ciebie.
   Począwszy od połykania powietrza, a na infekcjach grzybiczych kończąc, każde wzdęcie ma jakiś powód.    W niektórych sytuacjach wystarczają całkiem proste rozwiązania, na przykład zmiana leku przeciwkaszlowego na taki, który nie zawiera kodeiny, drobne pobudzenie niedoczynnej tarczycy lub wykrycie uczulenia na soję, przez które wypełniasz się gazami. Inne procedury są bardziej złożone, na przykład doprowadzenie do naprawy uszkodzonej błony jelitowej, która utraciła szczelność, przywrócenie równowagi gatunkowej bakterii jelitowych lub przyspieszenie pasażu treści przez ospałą okrężnicę. Kluczem do usunięcia wzdęć na dobre jest zrozumienie różnorakich czynników, które składają się na spowodowanie tej dolegliwości, oraz dysponowanie zestawem integratywnych rozwiązań, które mogą zaradzić tym problemom.
  Choć większość przyczyn wzdęcia ma charakter łagodny i odwracalny, trzeba wiedzieć, że pewne dolegliwości są objawami bardziej niepokojących sytuacji, które wymagają niezwłocznej konsultacji lekarskiej. W książce tej znajdziesz zasadnicze informacje również o tych poważniejszych podłożach wzdęć.
  Dobra wiadomość jest taka, że naprawdę niewiele stron dzieli cię od zidentyfikowania przyczyny trapiącej cię dolegliwości. Kiedy dotrzesz do końca tej książki, powinnaś mieć brzuch płaski jak deska. Zaczynajmy!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Robynne Chutkan

 • Tytuł oryginału: 

  The Bloat Cure: 101 Natural Solutions for Real and Lasting Relief

 • Liczba stron: 

  256

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-722-9633-7

 • Tłumacz: 

  Krzysztof Pruszkowski

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...