Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65846-26-6
Autor: Tom OBryan
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788365846266
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Vital

Wprowadzenie do książki

Uszkodzenia autoimmunologiczne - ukryta przyczyna chorób

  Miliony ludzi cierpią wskutek schorzeń autoimmunologicznych, a większość z nich nie jest tego nawet świadoma. To właśnie te dolegliwości stanowią główną przyczynę większości przypadków tycia, zaburzeń funkcjonowania mózgu, wahań nastrojów oraz chronicznego zmęczenia. Ostatecznie rozwijają się w pełnoobjawową chorobę Alzheimera, stwardnienie rozsiane, osteoporozę, cukrzycę i toczeń. Stoją również za pojawianiem się chorób serca i nowotworów.

Zareaguj zanim będzie za późno!

  Znajdziesz tutaj dwa trzytygodniowe plany naprawcze organizmu. Przez pierwsze 21 dni będziesz korzystać z jadłospisu inspirowanego dietą paleo, wolnego od nabiału, glutenu i słodyczy. To one są bowiem odpowiedzialne za większość zmian autoimmunologicznych. Drugi program skupia się na innych przyczynach tych dolegliwości, takich jak genetyka, inne problemy dietetyczne i mikrobiom. Czas, żebyś z nich skorzystał.

   Skutki wielu schorzeń autoimmunologicznych można cofnąć poprzez stopniowe naprawianie funkcjonowania układu odpornościowego, w szczególności elementów powiązanych z funkcjonowaniem jelit. W tej przełomowej publikacji znajdziesz dwa trzytygodniowe plany. Pierwszy jest oparty na jadłospisie inspirowanym dietą paleo, wolną od nabiału, glutenu i słodyczy. To one są bowiem odpowiedzialne za większość zmian autoagresywnych. Drugi program skupia się na innych przyczynach tych dolegliwości, takich jak genetyka, inne problemy dietetyczne i mikrobiom. Ten przewodnik pozwala na samodzielne zdiagnozowanie oraz wyeliminowanie wielu powszechnych objawów, takich jak zaburzenia pracy mózgu, wzrost masy ciała czy chroniczne zmęczenie. Zdrowie podane na talerzu!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Tom O’Bryan

 • Tytuł oryginału: 

  The Autoimmune Fix: How to Stop the Hidden Autoimmune Damage

 • Liczba stron: 

  384

 • Wymiary: 

  140x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65846-26-6

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...