Wczytuję dane...
KOD: 83-89375-17-6
Autor: Marielu Lörler
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Uzdrawiający szamanizm

   Z punktu widzenia epoki Wodnika współczesny człowiek zostaje ubogacony o tajniki kręgu medycznego - naszego przyjaciela i towarzysza, który dopiero dziś, dzięki swoim strażnikom, indiańskim szamanom z Ameryki Północnej, pragnie - oczywiście na tyle, na ile pozwalają ramy książki - objawić zawartą w sobie pradawną wiedzę i siłę, strzeżone przez ponad czterdzieści pięć tysięcy lat.
   Moje osobiste życzenie jest takie, aby na czas tej lektury móc towarzyszyć Warn, Czytelnicy, na czterech drogach kręgu medycznego i otworzyć go przed wami tak szeroko, jak jest to tylko możliwe.
   Chcę przedstawić Warn praktyczne ćwiczenia, które powinny rozbudzić Waszą fantazję, stać się bodźcem do przemyśleń i poszukiwań swojego własnego lekarstwa, które będziecie mogli ofiarować światu jako Całości. Ta książka chce otworzyć dotychczas niedostępny, medyczny krąg szamanów, rozpowszechnić tajemną dotąd wiedzę, uczynić ją powszechną i dostępną, gdyż nie jest ona przeznaczona tylko dla wybrańców. Dlatego też próbowałam pisać tę książkę językiem, który nie wymagałby od Czytelnika szerokiej wiedzy z zakresu ezoteryki. Aby pojęcie szamanizmu stało się dla Czytelnika bardziej żywe i przemawiające do wyobraźni, w rozdziale pierwszym opisałam pokrótce jego historię i to, co kryje się pod tym terminem. Następnie, w rozdziale drugim, włączyłam te informacje w łańcuch historii i powiązałam z właściwym ich przesłaniem - tym, które szamani mają dla współczesności. Centrum książki stanowi rozdział trzeci. Tutaj przedstawiam krąg medyczny, wyjaśniam jego strukturę, cztery Święte Kierunki, cztery kierunki pośrednie oraz zawarte w 20 Świętych    Liczbach objawienie Całości. Wszystkie praktyczne ćwiczenia, które powinny pozostawać we współdziałaniu z naukami teoretycznymi, bazują na podstawowej strukturze kręgu medycznego, który skromnie opisałam jako rzemieślnicze narzędzie Wodnika.
   Wszyscy jesteśmy praktykantami i uczniami, którzy noszą w sobie zalążek prawdziwych mistrzów na drodze poszukiwań, która każdego z nas zmienia w uzdrowiciela lub uzdrowicielkę. W nadziei, że dzięki mojej pracy nad książką wszyscy Czytelnicy znajdą swój udział w pierwotnej medycynie i miłości do ludzi.

Marielu Lórler, autorka.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Marielu Lörler

 • Tytuł oryginału: 

  Hüter des alten Wissens. Schamanisches Heilen im Medizinrad

 • Liczba stron: 

  399

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-89375-17-6

 • Tłumacz: 

  Monika Dziedzic

 • Rok wydania: 

  2003

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...