Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-504-6
Autor: Konstantinos
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373775046
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Wampiry wśród nas

   Jest 3.00 nad ranem. Pewna dziewczyna, nie wiedząc właściwie, dlaczego się obudziła, przewraca się na drugi bok i próbuje ponownie zasnąć. Jednak to się nie udaje. Czuje się, jakby była sparaliżowana.    Przytłacza ją dziwna cisza, pokój wydaje się obcy; właściwie, gdyby nie znajome przedmioty, mogłaby przysiąc, że znajduje się w nieznanym miejscu. Ogarnia ją strach oraz przeczucie, że coś jej zagraża.
   Na korytarzu rozlegają się przytłumione odgłosy kroków, a w miarę, jak stają się coraz głośniejsze, dziewczynie zaczyna się kręcić w głowie. Bliżej, jeszcze bliżej... Nagle odgłosy cichną. Cokolwiek chodziło po korytarzu, teraz stoi tuż przed drzwiami.
  W nogach łóżka pojawia się znikąd ciemna postać. Zbliża się do dziewczyny niczym mgła. Pochyla się. Jest ciężka - tak ciężka, że zdaje się niemalże przygniatać dziewczynę, której klatka piersiowa z trudem unosi się w górę i opada, próbując dotrzymać kroku łomoczącemu ze strachu sercu.
   Dziewczyna chce krzyknąć, lecz z jej ust nie wydobywa się żaden dźwięk. Para czerwonych, płonących oczu wyłania się z mroku tuż nad nią. Ciężar, brak tchu, potem uczucie spadania...
   Po chwili wszystko znika, a przerażona dziewczyna wyskakuje z łóżka. Rozgląda się, lecz pokój znów wygląda normalnie. Czuje wielkie znużenie, które przykuwa jej głowę do poduszki. Po chwili jakoś udaje jej się zasnąć.

   „Oto na ziemi istoty żyją, które wampirami zwą”. Tymi słowami doktor Van Helsing rozpoczął swój wykład 0 potędze nieumarłych w powieści pt. „Dracula”. Ale oczywiście tego typu książki to fikcja, prawda?
   Cóż, ta powieść jest fikcją. Nawet jeśli Wład Drakula istniał naprawdę, nie ma żadnych dowodów na to, że był on nieumarłym stworzeniem nocy. Istnieją jednak prawdziwe wampiry, które nie zawsze wyglądają tak, jak ludzie je sobie wyobrażają.
   Na stronach niniejszej publikacji przyjrzymy się poszczególnym znanym rodzajom wampirów i odkryjemy ukrytą - to znaczy okultystyczną - prawdę o nich. Usiądźcie więc wygodnie w swoim ulubionym fotelu i przygotujcie się na opowieść o faktach, które wielu ludzi uważa za fikcję...

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Konstantinos

 • Tytuł oryginału: 

  Vampires: The Occult Truth

 • Liczba stron: 

  220

 • Wymiary: 

  148x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-504-6

 • Tłumacz: 

  Ewa Androsiuk-Kotarska

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...