Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7060-382-3
Autor: Adamus Saint-Germain
EAN: 9788370603823
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Biały Wiatr

Produkty w zestawie:

Księgarnia Łódź
1x Wszystko jest dobrze w całym stworzeniu tom 2
Księgarnia Łódź
1x Wszystko jest dobrze w całym stworzeniu tom 1
Księgarnia Łódź
1x Wszystko jest dobrze w całym stworzeniu tom 3

Pakiet książek

Wszystko jest dobrze w całym stworzeniu

Pakiet 3 książek:

 • Wszystko jest dobrze w całym stworzeniu T.1
 • Wszystko jest dobrze w całym stworzeniu T.2
 • Wszystko jest dobrze w całym stworzeniu T.3

Będę przy was o każdej porze dnia i nocy. Taką obietnicę składam każdemu z was z osobna. Będę przy was ZAWSZE Proszę, żebyście nie uciekali ode mnie i nie próbowali się chować - choć i tak wiem, że będziecie. Nadejdą takie chwile, gdy będzie wam tak bardzo wstyd samych siebie i waszych reakcji, że będziecie woleli, żeby mnie przy was nie było. Będziecie udawać, że mnie tam nie ma, a zatem... w waszych oczach... mnie nie będzie. Ale w moich będę [śmiech]. A za każdym ra zem, gdy wpadniecie w jakiekolwiek tarapaty czy zwątpienie, przypomnijcie sobie owe tak sławetne słowa. Weźcie głęboki oddech i powiedzcie - WSZYSTKO JEST DOBRZE W CAŁYM STWORZENIU...

W 2019 roku minęło dziesięć lat odkąd Adamus Saint Germain przejął opiekę i nauczanie światowej społeczności Shaumbra po tym, jak Tobiasz (poprzedni prelegent Karmazynowego Kręgu) powrócił na Ziemię. W ciągu tych 10-ciu lat Geoffrey Hope razem ze swoją żoną Lindą przekazali wiele wspaniałych wykładów Adamusa, zebranych w dziesięciu seriach. Każda z nich zawiera przekazy wygło szone w poszczególnych miesiącach i wypełnione inspirującymi dialogami, błysko tliwym humorem oraz głęboką, bezcenną mądrością. Ten niesamowity, dostępny bezpłatnie zapis wiedzy służy wszystkim, którzy postanowili odkryć i urzeczywist nić swoje mistrzostwo tu na Ziemi.

Aby uhonorować naszą drogę oraz ostatnią dekadę spędzoną wspólnie z Adamu sem oddajemy w Wasze ręce materiał niezwykły - najlepsze fragmenty z dotych czasowych przekazów z lat 2009-2019. Zawierają one rozmowy z ludźmi obec nymi bezpośrednio na shoudach w USA, trafne riposty powiedzenia Adamusa oraz mnóstwo perełek mądrości, które są ponadczasowe... i które zasługują, żeby nieustannie z nich czerpać i korzystać. .

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Adamus Saint-Germain

 • Liczba stron: 

  390, 454, 484

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...