Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64278-57-0
Autor: Katarzyna Maria Puchacz
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788364278570
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Vital

Wprowadzenie do książki

Pięć Przemian na polskim stole

Zdrowie, energia, długowieczność. Pond 200 przepisów.

   Oczywiście, jak każdemu wiadomo, i to już od czasów starożytnych, a szczególnie od czasów, gdy kanonikiem we Fromborku był Kopernik, gorszy pieniądz wypiera lepszy, a jedzenie śmieciowe wypiera    zdrowe. Niemniej książka ta jest przeznaczona dla osób, które lubią być zdrowe i to możliwie tanim kosztem (przypominam, że ceny leków są bardzo wysokie).
   Ponadto jest to pozycja dla ludzi, którzy mają mało czasu, a jeść raczej lubią, zaś gotowanie i stanie przy garach niekoniecznie. Podkreślam: jeśli ktoś stołuje się w restauracjach lub korzysta z cateringu firmowego, a zależy mu na jedzeniu według Pięciu Przemian, powinien zachować czujność rewolucyjną oraz mieć przybornik młodego pięcioprzemianowca.

   Generalnie dobrze jest wiedzieć, co się je i jak to jedzenie na nas działa, bo jeśli nie zadamy sobie odrobiny trudu w celu pogłębienia tej wiedzy, to o działaniu naszego pożywienia dowiemy się od lekarza, który będzie nas leczył na określone choroby.
   Chcę tutaj na zakończenie podać główne zasady, którymi powinniśmy się kierować, szanując siebie i swoje zdrowie oraz mając wizję żwawego i sprawnego umysłowo życia do chwil ostatnich, czyli np. do setki.    Niniejsze zasady to zalecenia dla osób względnie zdrowych, a nie np. dla osób z dolegliwościami wymagającymi już specjalistycznej diety. Są to wskazówki dla tych, którzy nie mają zamiaru stosować Pięciu    Przemian w praktyce, ale chcą w miarę sensownie, bez szczególniejszych udziwnień się odżywiać......

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Katarzyna Maria Puchacz

 • Liczba stron: 

  176

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64278-57-0

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...