Wczytuję dane...
KOD: 978-83-814-3726-4
Autor: Gabor Maté, Daniel Maté
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788381437264
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Czarna Owca

Produkty w zestawie:

Księgarnia Łódź
1x Kiedy ciało mówi nie Koszty ukrytego stresu
Księgarnia Łódź
1x Rozproszone umysły Przyczyny i leczenie zespołu deficytu uwagi
Księgarnia Łódź
1x Bliskie spotkania z uzależnieniem. W świecie głodnych duchów
Księgarnia Łódź
1x Mit normalności. Trauma, choroba i zdrowienie w toksycznej kulturze

Pakiet 4 książek

Pakiet książek Gabora Maté obejmuje tematykę psychologii, uzdrowienia emocjonalnego, uzależnień, zdrowia psychicznego oraz związku między ciałem a umysłem. Autor bada głęboko tkwiące przyczyny problemów, z którymi się borykamy, i oferuje nowatorskie podejścia do radzenia sobie z nimi. To podręcznik dla tych, którzy pragną zrozumieć, dlaczego zachowujemy się tak, jak to robimy, oraz jak można odnaleźć drogę ku pełnemu uzdrowieniu i harmonii w swoim życiu. Rozpocznij swoją własną wewnętrzną podróż dzięki mądrości Gabora Maté i zacznij tworzyć zdrowsze, bardziej świadome i pełne sensu życie. Te książki to klucz do odzyskania kontroli nad swoim zdrowiem i przemiany swojego życia na lepsze.

Ten pakiet książek to klucz do pełniejszego zrozumienia samego siebie i odnalezienia drogi do zdrowia psychicznego i emocjonalnego. Zmień swoje życie dzięki mądrości Gabora Maté i rozpocznij własną podróż ku uzdrowieniu i samorozwojowi. Seans terapeutyczny z jednym z najwybitniejszych autorytetów w dziedzinie psychoterapii już na twojej półce!


1. "Bliskie spotkania z uzależnieniem"

W tej fascynującej książce dr. Gabor Maté bada naturę uzależnień, ukazując je jako wyraz głębszych problemów emocjonalnych i psychologicznych. Poprzez opowieści o życiowych doświadczeniach swoich pacjentów oraz swoją własną wiedzę naukową, Maté rzuca nowe światło na uzależnienia od narkotyków, alkoholu, hazardu czy zakupów. Autor dowodzi, że uzależnienia są często próbą ucieczki od nieświadomych traum i emocjonalnego bólu. Daje czytelnikom narzędzia, aby zrozumieć korzenie swoich własnych uzależnień i rozpocząć proces uzdrawiania.

2. "Kiedy ciało mówi nie"

Ta książka jest głębokim zanurzeniem w złożone relacje między ciałem a umysłem. Dr. Gabor Maté ujawnia, jak stres, trauma i niewyrażone emocje wpływają na zdrowie fizyczne. Autor prezentuje fascynujące przypadki pacjentów, którzy doświadczyli różnych schorzeń i chorób związanych z psychosomatycznymi aspektami. Książka pokazuje, jak słuchanie swojego ciała i zrozumienie jego sygnałów może prowadzić do uzdrowienia oraz odzyskania równowagi psychiczno-fizycznej.

3. "Rozproszone umysły"

W "Rozproszonych umysłach" Gabor Maté przygląda się zagadnieniu ADHD i rozproszonemu myśleniu. Autor argumentuje, że te wyzwania nie są wyłącznie zaburzeniami, ale często wynikają z czynników środowiskowych i emocjonalnych. Książka oferuje wgląd w nowatorskie podejście do zarządzania tymi wyzwaniami. Maté dowodzi, że zdolności umysłu, które mogą wydawać się problematyczne, można przekształcić i wykorzystać jako źródło kreatywności i sukcesu.

4. "Mit normalności"

Czy normalność jest rzeczywiście tym, czym się wydaje? Czy staramy się dostosowywać do społecznych standardów kosztem naszej autentyczności? W książce "Mit normalności", renomowany terapeuta i autor, dr. Gabor Maté, podważa konwencjonalne pojęcie normalności i otwiera nasze oczy na fascynujący świat naszych emocji, lęków i ekscentryczności. "Mit normalności" to książka, która inspiruje do odkrywania własnej autentyczności, odnoszenia sukcesów, a przede wszystkim do osiągnięcia pełnego spektrum zdrowia psychicznego. Dr. Gabor Maté podsuwa czytelnikom ważne pytania i oferuje narzędzia do osiągnięcia równowagi między potrzebami społecznymi a potrzebami osobistymi.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Gabor Maté, Daniel Maté

 • Liczba stron: 

  336, 480, 352, 544

 • Wymiary: 

  155x225

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...