Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8360-093-2
Autor: Ken Mogi
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788383600932
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Wielka Litera

Nagomi - japoński sekret odnajdywania spokoju i równowagi w szybko zmieniającym się świecie.

Japończycy od zawsze wiedzieli, jak żyć dobrze. W świecie napędzanym pieniądzem i stresem najbardziej cenią pogodę ducha, harmonię serca i umysłu oraz równowagę. To właśnie NAGOMI. Stan świadomości, który wpływa na relacje z ludźmi i otoczeniem. Oraz sposób na to, jak dostosowywać się do ciągłych zmian w życiu bez utraty wewnętrznego spokoju.

Nagomi jest obecne od zawsze w japońskiej tradycji i kulturze i dotyczy wszystkich sfer życia - od przygotowywania jedzenia, przez dbanie o zdrowie i aktywność fizyczną, po utrzymanie kreatywności i sprawnego intelektu. Poczuj uzdrawiającą moc NAGOMI - w relacjach z innymi, w kontakcie z naturą, a przede wszystkim z własnym "ja".

Japończycy słyną z tego, że się nie wychylają. Zwykle nie rzucają się w oczy, znoszą porażki z godnością, a zwyciężając, zachowują powściągliwość. Nie wyrażają głośno swoich opinii - do tego stopnia, że ich milczenie bywa dla niektórych krępujące. Japończycy doszli do wielu przełomowych osiągnięć bez konieczności podkreślania swoich atutów. Za powściągliwością i milczeniem Japończyków kryje się jednak od dawna skrywany sekret, który prowadzi do odnajdowania dobrostanu i harmonii we własnym życiu. Właśnie o tej ścieżce samospełnienia oraz spokoju ducha opowiada niniejsza książka.

Azymut

 • Autor: 

  Ken Mogi

 • Format: 

  193x135 mm

 • Ilość stron: 

  240

 • ISBN: 

  9788383600932

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2024

Polecamy