Wczytuję dane...
KOD: 0-9549559-7-8
Autor: Michael Newton
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: BMG

Wprowadzenie do książki

Brzmienie życia

  Na początku czwartego wieku naszej ery grecki filozof Jamblich napisał: „Człowiek, który potrafi odryglować swoją duszę, jest wolny”.
    W wyniku działania sił reinkarnacji wszyscy jesteśmy produktem naszych poprzednich wcieleń na Ziemi, jak również duchowych doświadczeń naszej duszy między tymi żywotami. Dusza każdej osoby żyjącej na tej planecie przechowuje wszystkie skutki przeszłych karmicz-nych zdarzeń z wielu źródeł i siły te wywierają wpływ na nasze obecne odczucia i zachowania. I dlatego, chociaż ludzie zdają się zewnętrznie zachowywać na pozór normalnie, mogą w nich drzemać głęboko ukryte metafizyczne czynniki wywołujące cierpienie, których źródła są zakryte przed wzrokiem tradycyjnych lekarzy medycyny, specjalistów od zdrowia psychicznego, czy nawet przed nimi samymi. W naszym obecnym życiu istnieją trudne epizody, kiedy to nie potrafimy pojąć, że kieruje nami coś, co wydaje się irracjonalne. Fundamentalne przyczyny tych dziwnych odczuć zwykle są niejasne, leżą głęboko pod powierzchnią naszej świadomości. Większość ludzi zrobiłaby wszystko, by ujawnić swoje wewnętrzne demony, tylko gdzie mają ich szukać?
    Książka Brzmienie życia opowiada o samo-odkrywaniu wiedzy ukrytej w umyśle nieświadomym oraz o tym, co ujawnienie tej świętej informacji poprzez hipnozę znaczyło dla tych osób w wymiarze terapeutycznym. W oparciu o omawiane tu opisy osób poddanych hipnozie zrozumiemy, jak ujawnienie informacji z poprzednich wcieleń i życia między wcieleniami pozytywnie wpłynęło na ich świadome umysły, dając im klucz do zrozumienia rozmaitych problemów psychologicznych. Te odzyskane duchowe wspomnienia wniosły w ich życia większe poczucie sensu i osobistej mocy. Brzmienie życia ma inspirować i przynosić nową nadzieję wszystkim tym, którzy pragną dostrzec celowość i porządek w swej własnej egzystencji. Opisane tu historie dotyczą klientów, którzy zgłosili się do wyspecjalizowanej grupy hipnoterapeutów prowadzących duchowe regresje w życie między wcieleniami (LBL). Często zdarza się tak, że typowy klient umawia się na spotkanie tylko po to, by zbadać kwestie odnoszące się do jego duchowych celów w życiu. Przypadki tu przedstawione wiążą się jednak także z bardziej niepokojącymi, głębokimi konfliktami, które wymagają określonego rozwiązania. Autorzy tych przejmujących relacji zastosowali wobec swoich pacjentów unikalny proces hipnotera-pii, który obejmuje głęboki stan transu trwający na ogół trzy, do czterech godzin. Charakter  książki Brzmienie życia jest szczególny ze względu na podejmowanie dalszych udokumentowanych studiów nad transformującymi życie dobroczynnymi skutkami hipnoterapii LBL. Należy także wspomnieć, że historie przedstawione w tej pracy są jedynie niewielką próbką większej ilości przypadków, jakie każdego roku nadsyłają, oraz analizują online, członkowie Instytutu Newtona. Każdy z naszych autorów przedstawił autentyczną historię przypadku swojego klienta. Pseudonimy wykorzystano w celu zachowania anonimowości klientów za ich zgodą. Prezentacje te zaczynają się od ukazania przedstawionego przez klienta problemu i tego jak odsłonięto, na czym on polegał, a następnie jak go rozwiązano poprzez duchową regresję. Zakończone są one informacjami, jakie klient przesłał już po odbytej sesji, na temat korzyści, które odniósł dzięki doświadczeniu regresji LBL.
   Doradcy w zakresie LBL udzielili w tych poszczególnych przypadkach szeroko zakrojonej porady, chociaż została ona tu skompresowana ze względu na ograniczenia długości tekstu. Terapeutyczne dociekania koncentrują się na historii inkarnacji istotnych dla danej duszy, a zwłaszcza na jej egzystencji w świecie dusz między wcieleniami. To właśnie tam konstruowane są karmiczne lekcje na następne życie. Tak więc bieżące problemy klienta, z którymi boryka się on na Ziemi, analizowane są w odniesieniu do jego elementu fizycznego (ludzkiego), jak i duchowego (duszy).
   Dla efektywnej progresji do świata dusz szczególnie ważne jest odnalezienie przez potencjalnego klienta wysoce kwalifikowanego hipno-terapeuty LBL. I choć istnieje wiele powodów, dla których doświadczenie terapeuty ze światem dusz okaże się dla klienta bezcenne, chciałbym dla przykładu wspomnieć o jednym z tych doświadczeń. Bardzo rzadko zdarza się, że klient przedstawia wizualizację świata duchowego, która może się mu jawić jako zagrożenie. Zazwyczaj takie niepokojące relacje będą oznaczały dla biegłego i dobrze przeszkolonego terapeuty LBL jedną z dwóch możliwości. Świadomy wtręt spowodowany uprzednimi uwarunkowaniami, takimi jak religijna wiara w piekło i złe duchy — które w życiu po śmierci tak naprawdę nie istnieją — będzie stanowić jedną z możliwości i wiąże się z ziemskimi przesądami. Wszystkie z wielu tysięcy przypadków z naszych badań wskazują jasno, że świat po śmierci jest miejscem wypełnionym miłością, współczuciem, wybaczeniem i sprawiedliwością.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Michael Newton

 • Tytuł oryginału: 

  Memories of the Afterlife: Life Between Lives Stories of Personal Transformation

 • Liczba stron: 

  316

 • Wymiary: 

  135x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  0-9549559-7-8

 • Tłumacz: 

  Bartosz Głowacki

 • Rok wydania: 

  210

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...