Wczytuję dane...
KOD: 978-83-268-2690-0
Autor: Margit Kossobudzka
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Agora

Wprowadzenie do książki

Człowiek na bakterie. Jak czerpać energię i zdrowie z jelit

Książka Człowiek na bakterie, została napisana wraz z najwyższej klasy specjalistami w dziedzinie wiedzy o zdrowiu i chorobach naszych jelit, przystępnie podana i praktyczna wiedza, którą każdy z nas może zastosować, by żyć lepiej i zdrowiej.

Wiedzą, kiedy pierwszy raz się całowaliśmy, czy jako dzieci chodziliśmy na basen i jak często korzystamy ze zmywarki. Biliony bakterii, grzybów i wirusów - 2 kg mieszkańców, których każdy z nas wszędzie ze sobą nosi. Nie ma czynności, którą wykonujesz bez ich udziału. A wszystko, co robisz, ma wpływ na ich kondycję. Różnisz się więc od innych ludzi nie tylko wyglądem, ale całym wewnętrznym kosmosem, na jaki codziennie pracujesz.

Jak sprawić, by dobre bakterie czuły się u ciebie komfortowo i pracowały ze wszystkich sił na twoje zdrowie? Co robić, by twój brzuch przypominał kwitnącą metropolię, w której nie ma miejsca na szkodliwą działalność gangów? Czy możesz rozmnożyć dobre mikroby? Tak! Oto instrukcja zarządzania własnymi mikrobami.

Coraz więcej chorób naukowcy i lekarze wiążą z zaburzeniami mikro-bioty jelitowej. Czy kiedy ustalimy, które konkretnie bakterie przyczyniają się do rozwoju danej dolegliwości, będziemy zmieniać skład naszego „minizoo” i leczyć się skuteczniej?

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Margit Kossobudzka

 • Liczba stron: 

  184

 • Wymiary: 

  160x230

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-268-2690-0

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...