Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8272-351-9
Autor: Karen Frazier
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788382723519
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Vital

115 łatwych, 30 minutowych przepisów na dania, które przynoszą ukojenie w GERD i LPR

  Nie musisz rezygnować ze wszystkich swoich ulubionych przysmaków, jeśli cierpisz na refluks żołądkowy. Chociaż większość takich potraw jest bogata w tłuszcze, kwasy lub zawiera składniki, które mogą nasilić objawy choroby refluksowej przełyku, wystarczy zastosować kilku prostych zmian, aby móc nadal się cieszyć
ulubionymi daniami.

   Pokarmy wymienione w tej książce mają niską zawartość tłuszczu i kwasu. Chociaż proponowane porcje mogą być mniejsze od tych, do których jesteś przyzwyczajony, zaspokoją one twój apetyt na ulubione, pyszne i aromatyczne przysmaki i pozwolą pozostać przy właściwej diecie, aby uniknąć nawrotów ref luksu.

Dzięki tej książce:

1. Nie będziesz musiał poszukiwać samodzielnie żadnych informacji. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebujesz wiedzieć na temat odpowiedniej diety i stylu życia, które pomogą ci złagodzić objawy chorobowe. Opieram się na najnowszych odkryciach naukowych i medycznych dotyczących leczenia refluksu żołądkowego.

2. W przepisach wzięłam pod uwagę wiele różnych ograniczeń żywieniowych. Każdy przepis zawiera wyraźne oznaczenia, dzięki którym z łatwością będziesz mógł określić, czy jest dla ciebie odpowiedni ze względu na twoje problemy zdrowotne (takie jak zespół jelita drażliwego lub cukrzyca) lub specjalną dietę (jak na przykład paleo lub dieta niskowęglowodanowa).

3. Bogate smaki pomagają zaspokoić apetyt. Proponowane tutaj dania są pyszne i doskonale zastępują popularne ulubione przysmaki, nie wywołując jednocześnie refluksu, dzięki czemu rzadziej będziesz miał ochotę sięgnąć po niezdrowe pokarmy.

4. Wiele posiłków możesz przygotować z wyprzedzeniem. Na przyrządzenie zamieszczonych tu dań poświęcisz zaledwie 30 minut lub mniej, a wiele z nich możesz przygotować wcześniej i zamrozić, aby mieć je zawsze pod ręką. Nie uwzględniłam też w swoich przepisach żadnych specjalnych ani trudnych do znalezienia składników, ich przygotowanie nie wymaga specjalistycznego sprzętu, a instrukcje są proste i łatwe do zastosowania.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Karen Frazier

 • Tytuł oryginału: 

  The Easy Acid Reflux Cookbook: Comforting 30-Minute Recipes to Soothe GERD & LPR

 • Liczba stron: 

  240

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8272-351-9

 • Tłumacz: 

  Karolina Bochenek

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...