Wczytuję dane...
KOD: 978-83-85268-94-9
Autor: Gina Ford
Koszt wysyłki od: 3.95 PLN
Wydawca: Esprit

Pakiet książek

Dla Maluchów I Niemowląt

Pakiet 3 książek Giny Ford:

 • Pierwszy Rok Życia Dziecka

  W książce znajdziesz:
  – dokładny opis i instrukcję stosowania rewolucyjnej metody rytmu dobowego, dzięki której w życiu małego dziecka pojawia się regularność niezbędna, by czuło się bezpieczne, wypoczęte i szczęśliwe,
  – troskę również o dobre samopoczucie rodziców, którego małe dziecko niezbędnie potrzebuje, by samemu czuć się dobrze,
  – sugestie rozwiązań w przypadku problemów ze snem i karmieniem, czy innymi sytuacjami „kryzysowymi”,
  – mnóstwo konkretnych przykładów z życia.

 • Jak Nauczyć Dziecko Korzystać Z Nocniczka W 7 Dni

  Jeśli brakuje wam pewności, jak najlepiej przyzwyczaić malucha do nocnika, pozwól, by książka Giny Ford pokazała wam – w kilku bardzo łatwych i skutecznych krokach – jak szybko i naturalnie można to zrobić. Nie brakuje tu praktycznych podpowiedzi i opowieści rodziców, którzy już się z tym zmierzyli, a także porad dotyczących moczenia nocnego, „wypadków” i nagradzania za czystość. Książka ta pomoże tobie i dziecku, oszczędzając wam zmartwień i nerwów. Wkrótce wasz „aniołek” będzie z radością korzystał z nocnika, a wy wreszcie będzie mogli pożegnać się z pieluszkami!

 • Książka Kucharska Dla Maluchów I Niemowląt

  Twój maluch nie toleruje warzyw a karmienie go przypomina bezlitosną walkę? Często brakuje ci pomysłów na pyszne i pożywne posiłki? Zapomnij o stresie i stwórz własne kulinarne imperium, które pokochają najmłodsi! Książka kucharska dla maluchów i niemowląt to wspaniała pomoc przygotowana przez specjalistkę z zakresu wychowywania i żywienia dzieci. Gina Ford swoim podejściem do opieki nad dziećmi skradła serca rodziców na całym świecie. Z jej celnych i skutecznych porad korzystali zarówno zwykli rodzice, jak i wielkie gwiazdy, między innymi Kate Winslet. Ta niezwykła książka kucharska zawiera łatwe i proste przepisy na potrawy, które można przygotować szybko i bez wysiłku, a każde proponowane danie bogate jest w składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. Przepisy uzupełnione są o praktyczne porady, które pozwolą rodzicom dobrze zorganizować swój czas w kuchni i z dzieckiem.

Szczegóły

 • Autor: 

  Gina Ford

 • Objętość: 

  314, 144, 192

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  145x205, 168x186

 • ISBN: 

  978-83-85268-94-9

 • Rok wydania: 

  2016

Polecamy