Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63046-16-3
Autor: Frank Kinslow
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: P&G Editors

Wprowadzenie do książki

Eufouczucie

Sztuka tworzenia wewnętrznego spokoju i dobrobytu.

   Książka Eufouczucie została napisana zarówno dla osób, które po raz pierwszy sięgają po książkę mojego autorstwa, jak i dla tych, którzy znają już proces Synchronizacji Kwantowej® (SK™). Jeśli poznałeś SK w moich poprzednich książkach, na początku tej natkniesz się na znajomy materiał. Nie da się tego uniknąć, gdy chcemy przedstawić nowym czytelnikom tę wyjątkową i skuteczną technologię oraz pokazać im, jak wprowadzić ją w ich życia. Czuję jednak, że nawet najbardziej doświadczony praktyk Synchronizacji Kwantowej (SK-owiec) odkryje, że nowe doświadczenia, analogie i poglądy wynagrodzą powtórzenie koncepcji SK.
    Druga część książki Eufouczucie wprowadzi cię w Intencję SK. Intencja SK to potężna nowa technologia zbudowana na mało znanych, niemalże tajnych naukach, które po raz pierwszy praktykowane były ponad 4000 lat temu w starożytnych Indiach. W sanskrycie nazywa się ona Ritam Bhara Praga i wywołuje poziom świadomości, która z całkowitą jasnością postrzega ziarna stworzenia. Nie pozwól, by cię to zamroczyło. Intencja SK jest łatwa i naturalna i każdy może ją wykonać. Pokazuje ci, jak łatwo używać świadomości do czytania tych wersów i wykorzystywać je, by zasiać swoje własne ziarna lepszego zdrowia, dających spełnienie związków, bezpieczeństwa finansowego lub czegokolwiek innego, czego pragniesz w życiu. Intencja SK może być stosowana przez każdego, w każdej sytuacji; jest także potężnym narzędziem dla wszystkich, którzy już zajmują się pracą z intencjami.
   Czy jesteś doświadczonym SK-owcem czy też entuzjastycznie nastawionym nowym czytelnikiem, książka Eufouczucie dostarczy ci nowych spojrzeń i praktyk, by uczynić twoje życie bardziej intensywnym, dającym spełnienie i zabawnym. Dziękuję, że do nas dołączyłeś i witam cię na pokładzie.

Z miłością i śmiechem,

Frank Kinslow
Sarasota, Floryda

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Frank Kinslow

 • Tytuł oryginału: 

  Eufeeling!: The Art of Creating Inner Peace and Outer Prosperity

 • Liczba stron: 

  213

 • Wymiary: 

  136x212

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63046-16-3

 • Tłumacz: 

  Barbara Mińska

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...