Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7515-461-0
Autor: Izabella Wentz
EAN: 9788375154610
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Znak

Produkty w zestawie:

Księgarnia Łódź
1x Hashimoto Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie
Księgarnia Łódź
1x Co jeść by pozbyć się objawów hashimoto

Pakiet dwóch książek Izabelli Wentz

Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie
Każdy rozdział tej książki to kolejny etap terapii. Autorka łączy w niej medycynę klasyczną z niekonwencjonalnymi sposobami leczenia. Podpowiada, jak współpracować z lekarzami, stomatologami i farmaceutami dla uzyskania najlepszych efektów. Daje wskazówki dotyczące zmiany nawyków żywieniowych i trybu życia, by choroba nie miała szans.

Co jeść, by pozbyć się objawów hashimoto. Przepisy i plany żywieniowe, które pozwolą ci odzyskać kontrolę nad zdrowiem tarczycy
Autoimmunologiczna choroba tarczycy może być efektem infekcji, niedoboru składników odżywczych i jedzenia żywności wywołującej stany zapalne. Rozwiązaniem jest przekonanie naszego układu odpornościowego, że jesteśmy bezpieczni. W swojej najnowszej książce Izabella Wentz podpowiada, jak to zrobić za pomocą właściwej diety. Co jeść, by pozbyć się objawów hashimoto jest przyjaznym przewodnikiem dla osób, które chcą mieć kontrolę nad własnym zdrowiem. Książka zawiera też przepisy na zdrowe i proste dania zakorzenione w polskiej tradycji.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Izabella Wentz

 • Liczba stron: 

  400, 384

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2021, 2022

Polecamy