Wczytuję dane...
KOD: 978-83-926167-1-9
Autor: Doreen Virtue
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: P&G Editors

'

Wprowadzenie do książki

Jak Usłyszeć Swoje Anioły

   Każdy może otrzymywać wiadomości od swoich aniołów. W istocie wszyscy to robimy... właśnie teraz. Jeśli nie potrafimy zrozumieć otrzymywanych przekazów, możemy na równi z możliwością użycia niektórych metod wymienionych w tej książce, poprosić nasze anioły o wsparcie.
    Gdy prosimy je o przewodnictwo albo odpowiedź, nie niepokoimy ich. One chcą nam pomagać w każdym obszarze naszego życia, ponieważ mają nadzieję w ten sposób przynieść pokój całemu światu.
   Jeśli uważasz, że poczujesz się spokojniejszy, gdy otrzymasz wsparcie finansowe, znajdziesz nowy, wspaniały związek albo lepszą pracę, to właśnie anioły pomogą Ci w twojej świętej misji. Nie ma dla nich oczekiwań zbyt trywialnych albo zbyt wielkich. Gdy prosisz je o wsparcie, nie odciągasz ich od ważniejszych zadań. Ostatecznie ilość aniołów, która może udzielić pomocy, znacznie przekracza ilość ludzi, którzy takiej pomocy oczekują. Miliardy aniołów są „bezrobotne" i nudzą się a z radością pomogą Ci uczynić twoje życie bardziej znaczącym i owocnym.
   Wiedz, że zasługujesz na miłość, uwagę i cudowne błogosławieństwa ze strony Boga i aniołów. Oni kochają Cię bezwarunkowo, bez znaczenia jakie popełniłeś'' w swoim życiu błędy. Jesteś tak samo szczególny jak każdy, kto kiedykolwiek żył. Jeśli Ci to pomoże, pamiętaj, że Stwórca uczynił nas wszystkich tak samo wspaniałymi. Umniejszać siebie, to tak jak gdyby umniejszać Boga.
   Ego próbuje przekonać nas, że nie mamy zapewnionej pomocy ani uwagi z Nieba - że jesteśmy w jakiś'' sposób źli albo jej niewarci. To są wysiłki ego, by uniemożliwić nam pamiętanie naszej prawdziwej duchowej tożsamości i mocy. Proszę nie słuchaj tego głosu, ponieważ może opóźnić twoją pracę nad celem życiowym. A owoców twojej misji potrzebują wszyscy na tej planecie.
   Pozwól sobie być otwartym na wiadomości od aniołów. Nie przekażą Ci niczego, z czym nie potrafisz sobie poradzić. Nie starają się też kontrolować twojego życia. Ich posłannictwa zawsze pomagają Ci poczuć się bezpieczniejszym i szczęśliwszym oraz nadać większy sens każdemu aspektowi twojego życia.
  Możesz także przywołać do siebie dodatkowe anioły (albo do twoich bliskich) po prostu poprzez utrzymywanie myśli, że chcesz być w kontakcie z ich większą ilością. Możesz skierować to żądanie bezpośrednio do Boga albo do aniołów.    Efekt będzie taki sam, ponieważ anioły są przedłużeniem Najwyższej Istoty. Są dosłownie Boskimi myślokształtami miłości. Poproś o taką ich ilość, jaką chcesz.
   Anielski świat jest wypełniony niebieskimi istotami specjalizującymi się w każdej ludzkiej dziedzinie. Możesz poprosić o anielską pomoc w znalezieniu nowego domu, zlokalizowaniu twojej bratniej duszy czy uzdrowieniu twojego ciała. Istnieją anioły, które pomogą Ci z rodzicielstwem, szkołą i zwiększoną motywacją do ćwiczeń. Ci Boscy pomocnicy chcą Cię wspierać i przekazywać wiadomości - tylko zezwól im na to. A im więcej pozwolisz Niebiosom sobie pomagać - tym więcej dóbr oddasz światu.
   Gdy rozwiniesz zwyczaj włączania swoich aniołów w każdy obszar twojego życia, będziesz działał niczym członek odnoszącej sukcesy drużyny sportowej. Nie oddajesz aniołom całkowitej odpowiedzialności za swoje życie - po prostu przekazujesz piłkę pomiędzy sobą a członkami drużyny w Niebie. Jeśli będziesz to robił stale, życie stanie się dużo prostsze i spokojniejsze. Cierpienie sprzyja rozwojowi duchowemu, ale zadowolenie sprzyja bardziej. Uczysz się poprzez spokój - a co ważniejsze, gdy jestes'' w stanie radosnego relaksu, możesz lepiej uczyć swoje dzieci i innych ludzi. Nie musisz cierpieć w imię wzrostu! Bóg z pewnością nie chciałby, żebyś'' doświadczał bólu bardziej niż ty sam chciałbyś'', aby doświadczały go twoje dzieci.
    Pamiętaj, że twoje anioły kochają Cię i chcą pomagać Ci we wszystkim, co przyniesie Ci spokój. Po prostu poproś'' je, a następnie podążaj za Boskim przewodnictwem, które dają Ci w odpowiedzi na twoje pytania. Gdy będziesz mówił do swoich aniołów i rozmawiał z nimi, odkryjesz, że wszystko w twoim życiu wznosi się do niebiańskiego poziomu.
   Dostrajając się do przekazów otrzymywanych od aniołów, możecie pomóc stworzyć spokojny świat.... każdy z Was, jeden po drugim ... zaczynając od Ciebie!

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Doreen Virtue

 • Tytuł oryginału: 

  How to Hear Your Angels

 • Liczba stron: 

  196

 • Wymiary: 

  125x180

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-926167-1-9

 • Tłumacz: 

  Patrycja Lech

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...