Odmładzanie Organizmu. Sekrety Rosyjskich Uzdrowicieli
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-605-0
Autor: Lumira
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Odmładzanie organizmu. Sekrety rosyjskich uzdrowicieli

  Życzę sobie z całego serca, abyś pozostał tutaj, w świecie stwórców i świadomie manifestował własną rzeczywistość swoją boską siłą. Twój duch stał się wolny, możesz teraz poruszać się w swojej wewnętrznej przestrzeni, która jest o wiele bardziej rozległa, a właściwie nieskończona.
   Z pomocą książki Odmładzanie organizmu możesz w wyobraźni wybrać się do swojej przeszłości, aż do twojego spłodzenia i narodzin, ale również w przyszłość, do stanu, kiedy będziesz doskonale zdrowy. I możesz też połączyć przeszłość i przyszłość ze swoją obecnością, na przykład podróżować do swoich kiedyś zdrowych zębów i integrować je ze swoją teraźniejszością albo odwiedzać swoich przodków i dać ich siłę do dyspozycji swojemu obecnemu życiu.
    Czas bowiem nie istnieje naprawdę, jest iluzją, tak samo jak świat podziałów i dualizmów, w którym, jak się wydaje, żyjemy. Jesteśmy wprawdzie związani z ziemskim czasem, ale możemy to również obejść, ponieważ w rzeczywistości wszystko wydarza się równocześnie, nawet jeśli przeżywamy to tak, jakby następowało jedno po drugim. Co prawda ciężko jest się przestawić, by egzystować równocześnie w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, ale naprawdę jesteśmy wielowymiarowymi istotami i znajdujemy się synchronicznie w różnych rzeczywistościach. Nasz stan oddzielenia od boskiego źródła i od nas samych nie pozwala na przeżywanie swojej prawdziwej boskiej istoty, ale kiedy z wolnym umysłem i otwartym sercem dopuścimy, że wszystko wydarza się jednocześnie i trochę z tym poeksperymentujemy, przekonamy się, że odczuwamy to jako harmonijne i prawdziwe.
   Możesz w każdej chwili zdecydować się, by upoważnić samego siebie do stania się doskonale zdrowym i całym. Przenieść oddechem siebie samego ze wszystkich czasów, w których byłeś, jesteś i będziesz, w wieczne teraz i powitać siebie samego w sobie.
   Będą dni, kiedy z radością będziesz wyznaczał sobie nowe cele i z całą mocą do nich dążył. Dni, w które naprawdę zatroszczysz się 0 siebie i będziesz dawać z siebie tylko najlepsze. Są to dni, w które ustalisz swoją własną koncepcję stawania się zdrowym i odmładzania się, i będziesz się skutecznie tym zajmować.
   Możliwe, że nadejdą też dni, w które będziesz pytał siebie: Po co to wszystko? Dni, w które nie będziesz mieć na nic ochoty i będziesz pozbawiony zapału. Nie każdy ma siłę, by stosować i przechodzić przez wszystko. Stare wzory zachowań i przyzwyczajenia mogą nas ciągle cofać. Wtedy zaczynamy znowu robić to co dawniej. Ale niepowodzenia są rzeczą ludzką. Decydujące jest, że mimo wszystko nie poddajesz się, nie umniejszasz, ale stoisz przy sobie i jesteś obecny dla siebie. Przyjdą jednak dni, kiedy odzyskasz swoją siłę i motywację, i na nowo zaczniesz pracować nad sobą oraz ze sobą.
   Podążaj małymi krokami i chwal siebie za to, co już zrobiłeś. Poświęcaj sobie dużo uwagi, a zauważysz, że twoje ciało nagradza cię za to hojnie zdrowiem i energią życiową. Bądź żywotny, bądź związany ze sobą samym i w sobie samym. Stań się tym człowiekiem, którym zawsze pragnąłeś być! Wzrastaj w miłości, bądź cały i zdrowy!
    Nasze zdrowie jest wynikiem tego, co myślimy o sobie i swoim świecie, co mówimy, czytamy, czego słuchamy, na co patrzymy, czym się zajmujemy, co jemy, pijemy i robimy. Pytaj więc ciągle siebie: Czym zajmuję się w życiu i kim chcę być w rzeczywistości, co chcę robić, czym się stawać? Skoryguj swoje myślenie, swoje działanie, zmień swoje przyzwyczajenia. Bądź obecny dla siebie. Wybierz siebie samego. Nigdy nie zapominaj o komunikacji z sobą samym. Nigdy nie zapominaj o sobie, daj sobie upoważnienie, by zawsze pozostać całym, młodym i zdrowym.
   Jesteś zdolny do tego, by komunikować się ze swoimi komórkami i organami lub odzyskać pełną objętość swoich włosów, przywrócić utracone zęby i wycięte organy. Albo zrobić to wszystko. Masz teraz w swoich rękach silne szamanistyczne lekarstwo. Przyjmij je i wykorzystaj dla siebie! Życzę ci światła i miłości.

Lumira

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Lumira

 • Tytuł oryginału: 

  Erneuere deine Zellen. Eine russische Heilerin Offenbart ihr energetisches Verjüngungsprogramm.

 • Liczba stron: 

  216

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-605-0

 • Tłumacz: 

  Kamila Petrikowska

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...