Wczytuję dane...
KOD: 978-83-923137-5-5
Autor: dr George Ashkar
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Wydawca: Idea Contact

Wprowadzenie do książki

Pokonać raka raz na zawsze

   Metoda (NIA) przypomina do złudzenia starożytne chińskie praktyki wywoływania wrzodów, sączących się oparzeń i ropy na ciele chorego. Starożytni lekarze akupunkturzy ści zajmowali się również tego typu praktykami.
   Zachorowania z tworzącymi się guzami nowotworowymi, j ak i innymi guzami nienowotworowymi, wymagaj ąporuszenia nie tylko samej energii CHI, ale i większej ilości substancji, czyli płynu tkankowego. Wtakiej sytuacji almpunkturzyści praktykowali całą serię zabiegów „MOXA", wywołując surowicze pęcherze oparzeniowe - niektórzy pacjenci byli potem cali w bliznach po wielokrotnie powtarzanych zabiegach.
   Niezależnie, ponownie odkryta i sugestywnie opisywana- a przede wszystkim z powodzeniem wypraktykowana przez Georga Ashkara -sprytna technika drenowania, wywołanego terapeutycznie oparzeniem drugiego stopnia (za pomocą miazgi czosnku), jest metodą która wpisuje się w tę odwieczną praktykę starożytnej medycyny.
   Wielomiesięczny drenaż tej oparzeniowej rany jest utrzymany za pomocą przykładanych nasion ciecierzycy (cieciorki), okładanej liściem kapusty, dla niedopuszczenia do wyschnięcia i przedwczesnego zagojenia się terapeutycznej rany.
   Metoda Wchłaniania Naturalnej Infekcji (NI A) jest terapią całkowicie akceptowalną przez współczesnego pacjenta z uwagi na:
- bezbolesność w porównaniu z metodami starożytnymi,
- niski koszt ograniczający się w zasadzie do ziaren cieciorki
(odmiana grochu), kawałka liścia kapusty oraz bandaży, - niewielką uciążliwość terapii, która wymaga mniej niż pięć
minut dziennie przy zmianie opatrunku, - efekt kosmetyczny ograniczony do miejsca na podudziu, które łatwo ukryć pod odzieżą
- imponującą efektywność drenażową metody.
   Pobieżne tylko wyliczenie wskazywałoby na wymianę w ten sposób nawet do 5 litrów płynu tkankowego przy rocznej procedurze (NI A). Przypomnę, że całkowita ilość płynu tkankowego u typowego mężczyzny o ciężarze ciała 70 kilogramów wynosi około 15 litrów.
   Opisywana przez pana Ashkara skuteczność powinna wzbudzić większe zainteresowanie wśród osób zagrożonych nowotworem, a w szczególności osób z aktywną chorobą nowotworową oraz pobudzić lekarzy ją obserwujących do wyciągania wniosków wypływających z praktycznych rezultatów, a nie uprzedzeń i fałszywych wyobrażeń, zwłaszcza wyobrażeń estetycznych.
   Teoria onkogenezy podana przez Pana Ashkara jest w zasadzie zgodna z obecnie lansowanymi teoriami, gdzie główną odpowiedzialność za raka przypisuje się nadmiernej ilości i koncentracji związków rakotwórczych w przestrzeni międzykomórkowej, w tak zwanej tkance podścieliskowej.
   Ciekawe, a zarazem przerażające jest też, zamieszczone w filmie zestawienie pokazujące, jak z upływem dekad skracał się okres ekspozycji na aktualne środowisko, by zgromadzić wystarczającą do onkogenezy, ilość związków rakotwórczych, by zainicjować raka. Interesujące, że mniej więcej równolegle wzrastała koncentracja ołowiu i metali ciężkich w organizmach społeczeństw uprzemysłowionych.
Lekarz med. akupunkturzysta, Jan Pokrywka
przy konsultacji naukowej mgr. Tomasza Jandzisia
Kłodzko - Londyn 2009

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  dr George Ashkar

 • Liczba stron: 

  58

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-923137-5-5

 • Tłumacz: 

  Łukasz Woźniak, Waldy Kuczyński

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...