Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65717-31-3
Autor: Elena Sklianskaja
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: ABA

Wprowadzenie do książki

Prostata Zapobieganie i przeciwdziałanie

   Najbardziej rozpowszechnione schorzenia gruczołu krokowego to przewlekłe stany zapalne oraz gruczolak prostaty (adenoma). Z przewlekłymi stanami zapalnymi boryka się co drugi mężczyzna powyżej 25 lat, na gruczolaki zaś cierpi 50% mężczyzn po 50-ce, przy czym liczba chorych mężczyzn w wieku 60 lat wzrasta już do 75%. Niestety ostanie badania pokazują, że choroba ta coraz częściej występuje już u 40-latków.

W książce przedstawiono najbardziej skuteczne i proste, a przede wszystkim naturalne sposoby zapobiegania i leczenia choroby.

Gruczolak (adenoma) prostaty jest zagrożeniem dla każdego mężczyzny. U ośmiu z dziesięciu mężczyzn po pięćdziesiątym roku życia rozwija się adenoma, ale wyleczenie jej za pomocą lekarstw na razie się nie udaje. Zostaje alternatywa – sprawdzone przez wieki naturalne metody leczenia między innymi: hydroterapia, refleksoterapia, ziołolecznictwo i siły obronne własnego organizmu, które można uaktywnić, zaczynając żyć zdrowo.

W książce tej, czytelnik odnajdzie przykłady najbardziej skutecznych, prostych i dostępnych dla każdego w warunkach domowych metod zapobiegania i leczenia gruczolaka prostaty. Autorka dokładnie i przystępnie w punktach rozpisuje plan działania, aby pacjent mógł przezwyciężyć chorobę lub znacznie poprawić stan swojego zdrowia. Wszystko zależy od stopnia zaawansowania choroby, wiary w sukces, jak również od dokładności i konsekwencji w przestrzeganiu zaleceń.

Elena I. Sklianskaja, doktor medycyny, znana w świecie jako naukowiec prowadzący prace badawcze z zakresu wirusologii i genetyki molekularnej. Jest wielką orędowniczką medycyny naturalnej. Propaguje leczenie bez lekarstw prowadząc wykłady dla lekarzy i osób zainteresowanych. Napisała kilka książek, z których każda poświęcona jest profilaktyce i leczeniu jednej konkretnej choroby.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Elena Sklianskaja

 • Liczba stron: 

  144

 • Wymiary: 

  145x200

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65717-31-3

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...