Wczytuję dane...
KOD: 83-7404-226-5
Autor: Wayne Bryan, Woody Woodburn
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Klub Dla Ciebie

Wprowadzenie do książki

Recepta na sukces

  Od wielu lat ludzie zadają mi pytanie: „Jak to osiągnąłeś? W jaki sposób wychowałeś synów na świetnych tenisistów, uczniów i wreszcie - wspaniałe dzieci?”. Po czym, nie czekając na odpowiedź, proszą: „Powiedz, jak to zrobić”.
  Te właśnie pytania sprowokowały mnie do spisania tego, co wraz z Kathy, moją żoną, robiliśmy, wychowując naszych synów. Obaj, Mike i Bob, zdobyli stypendia Uniwersytetu Stanforda, a obecnie są zawodowymi tenisistami ATP Tour. Na początku przedstawiłem przepis, który powstał, kiedy jeździłem z odczytami po całym kraju.
  Jednak prawie pięć lat temu zdałem sobie sprawę, że muszę zrobić coś więcej. Po każdym wykładzie, czy spotkaniu warsztatowym, podchodzili do mnie ludzie i pytali, gdzie można kupić książkę opisującą moją metodę. Kiedy mówiłem, że nie wydałem książki, niezmiennie odpowiadali, że powinienem jak najszybciej ją napisać.
   Wreszcie, z pomocą przyjaciół i Woody’ego Woodburne’a, popularnego dziennikarza sportowego, powstała ta książka. Najlepiej byłoby gdybyście, przeczytawszy ją, wprowadzili w życie wszystkie zawarte w niej rady. Tak naprawdę to z nią jest jak z szamponem: aby osiągnąć najlepszy efekt, należy używać go wielokrotnie. Przeczytajcie ją kilka razy, szukając odpowiedzi na swoje pytania.
   Każdy rozdział stanowi rozwinięcie kluczowego założenia mojego przepisu na sukces i jeśli wykorzystacie radę choć z jednego rozdziału, wasze dziecko na tym skorzysta. Wykorzystanie wszystkich będzie nieocenioną pomocą dla waszych dzieci.
   Mój przepis to nie tylko strategia wychowania waszego dziecka na doskonałego tenisistę czy zwycięzcę w innej dyscyplinie sportowej, to strategia wychowania świetnego studenta i człowieka. Z lektury tej książki można wysnuć jeden wniosek: perfekcja przejawia się we wszystkich działaniach, jakie podejmujemy w życiu.
   Wychowanie dziecka w ten sposób jest najlepszą rzeczą, jaką można zrobić, będąc rodzicem. Jeśli zmarnujecie szansę, myśl o tym będzie was prześladować i przyczyni się do wiecznie nawarstwiających się problemów, zarówno waszych, jak i dziecka. Ale jeśli się postaracie, zwróci się to obu stronom z nawiązką. To najważniejsze, co mamy do zrobienia, i czasu na to nie ma za wiele, zaledwie 18 lat. Mówię „zaledwie”, gdyż, wierzcie mi, to wcale nie jest tak długo. Oprawiona w ramki myśl, przypominająca mi o tym, jak mało mamy czasu, wisi w moim gabinecie niemal od narodzin Boba i Mike’a. Jest tam napisane:

Nim się obejrzysz mają dwa lata, potem cztery, nim się znów obejrzysz, są dorosłymi mężczyznami i opuszczają dom...

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Wayne Bryan, Woody Woodburn

 • Tytuł oryginału: 

  Raising Your Child to Be a Champion in Athletics, Arts, and Academics

 • Liczba stron: 

  127

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  83-7404-226-5

 • Rok wydania: 

  2004

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...